Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Bilderburgas klubs

Šis "Starptautisko attiecību padomes" (SAP) dibinātais klubs ufologu vidē bieži tiek dēvēts par "Slepeno valdību." Tas bāzējas Ženēvā. Tajā ir 80 pastāvīgie biedri. Kopā ar uzaicinātajiem – vairāki simti (saka arī, ka tie esot 2000 pasaules bagātākie cilvēki). Katru gadu tie rīko sanāksmes, kurās lielā slepenībā apspriež pasaules notikumus.

Klubu izlēma organizēt Parīzē jau 1952.gadā. 1954.gada maijā sāka notikt kluba sēdes viesnīcā "Bilderburga," no kurienes tad arī nācis nosaukums. Viesnīca atrodas Nīderlandē pie Osterbekas pilsētas.

Kluba biedri jau ilgu laiku meklējot iespējas kontrolēt pasauli. Te tiekot risināti konkrētu valstu valdību jautājumi, kontrolētas vēlēšanas, arī jautājumi, kas skar karus un mieru. Pārtikas krīzes, inflācija un citas liela mēroga norises - tas viss esot bilderbergeru ziņā.

Pirmo reizi ar Trīspusējās komisijas izveidi Z.Bžezinskis nāca klajā "Bilderbergas" grupas tiksanās reizē Beļģijā 1972.gada pavasarī.

Viljams Kūpers Miltons publicējis grāmatu, kurā uzskaitīti kluba biedri - Zbigņevs Bzežinskis, Džordžs Bušs, Henrijs Kisindžers, Nelsons Rokfellers. Pats klubs radījis organizāciju ar nosaukumu "Trīspusējā komisija."

XX gs. 50.gados pat Pelēči esot noslēguši līgumu ar šo klubu, tādejādi bilderbergeri iespējuši savā labā izmantot pat Atnācēju resursus. Pelēči esot klubam nodevuši savas tehnoloģijas apmaiņā pret atļauju veikt jebkurus eksperimentus ar planētu un tās iedzīvotājiem.

1968.gadā Deivids Suzuki darīja zināmu pareģojumu, ka drīzumā vietām apmainīsies poli, notiks lielas ekoloģiskās katastrofas, no kurām nebūs iespējams izvairīties. Bilderbergeri sāka gatavoties bēgšanai. Ar Pelēču tehnoloģiju palīdzību tie uzbūvējuši nelielas pilsētiņas uz Mēness, kā arī kosmisko bāzi un atbilstošus gaisa kuģus. Uz Marsa eksistējot vesela pazemes pilsēta, kur dzīvo zemiešu elite. "Zonā-51" atrodas lidkuģis "Aurora," kas regulāri veicot reisus uz Mēnesi, Marsu u.c. planētām.

Ufologi šai sakarā sadalījušies divās nometnēs. Vieni uzskata, ka šais stāstos par klubu ir kāds patiesības grauds, bet citu uzskata to par slima suņa murgiem.

Kluba darbību gadiem ilgi pēta Daniels Estulins. Viņš raksta, ka iepriekšējā EK visus svarīgākos amatus saistībā ar naudas pelnīšanu, ieņēma Bilderbergas kluba pārstāvji:

Monetāro lietu komisārs – Almuņja
Tirdzniecības komisārs – Mandelsons (Lielbritānija)
Konkurences komisāre – Kroes (Īrija)
Iekšējā tirgus komisārs – Makkrevijs (Īrija)

Visi nosauktie komisāri bija EK priekšsēdētāja Borrozo pietuvināto lokā un ar tiem tika apspriesti itin visi jautājumi.