Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Āderes

Hipotētisks zemes virsmas tīklojums, kura krustpunkti labvēlīgi vai tieši nelabvēlīgi ietekmē dzīvos organismus tajos.

Esot pierādīts, ka zemes garozas svārstības āderu zonās ietekmē organismu šūnu līmenī. Zinātnieki apgalvo, ka āderu vietās noris vertikāla enerģijas un sprieguma izlāde, kuru nav iespējams novirzīt.

Pēterpilī āderu krustpunktos XX gs. 90.gados uzceltajos mikrorajonos saslimstība ar onkoloģiskajām slimībām 3-4 gados pieaugusi 2-4 reizes.

Ir doma, ka 99,9 % vēža slimnieku uzturoties āderu krustpunktos. Rīgā āderēm bagāti rajoni ir Purvciems, Sarkandaugava un Krasta masīvs.

Ir divu veidu āderes - ūdens un uguns āderes. Daži rīkstnieki iesāceji kļūdas un mēģina aku izrakt tur, kur ūdens nemaz nav. Ja par ūdens āderēm ir skaidrs, ka tie ir ģeoloģiski slāņi zemē, kuri aizpildīti ar ūdeni, un tās var būt dažādas: gan seklas, gan spēcīgas, tad uguns āderes ir pavisam kas cits. Uguns āderes var atrast pēc sajūtām. Šādās vietās cilvēks sajūt vieglumu, siltumu. To var izjust, turot roku virs tās. Dažreiz ziemā, nokļūstot šādā vietā, rodas siltuma sajūta. Uguns āderu izcelsmes ir dažādas. Viens no skaidrojumiem ir tāds, ka uguns āderes ir pozitīvs torsionu lauks (vērpe uz kreiso pusi). Otrs cēlonis uguns āderēm varētu būt rūdas iegulas.
Kā arī ir pieminēts ka senlatvieši savas svētvietās krāva akmeņus uz uguns āderēm. Vecie meistari, kas būvēja baznīcas, altāri novietoja uz uguns āderēm. Cilvēkam ūdens ādere kaitīga, nav ieteicams gultu novietot virs āderēm vispār. Skudras savus pūžņus ceļ virs āderēm, arī viņu ceļi sakrīt ar āderēm. Suns nekad negulēs būdā, kas uzcelta uz āderes, bet kaķis izvēlas miegam tieši āderu krustpunktu. Parasti puķes istabā virs āderēm nīkuļo, izņemot dažas.

Pēc ilgākiem gadiem, rīkstniekiem rāda arī ūdensvada atrašanās vietu. Tai pat laikā, pēc ūdensvada izņemšanas vēl daudzus gadus turpina to vietu rādīt. Iespējams, ūdens lēnām atstāj kaut kādu enerģiju zemē, paiet ilgs laiks kamēr viņa tur sakrājas pietiekošā daudzumā, un pēc tam atkal ilgs laiks kamēr izzūd. Citās vietās varbūt ir kādi apstākļi, kas to enerģiju jau uzreiz veiksmīgi novada kaut kur citur. Rīkstnieki uzskata, ka no āderes tā enerģija iet uz augšu noteiktā leņķī, tad meklējot tās ārējās izejas un mērot attālumu starp tām, var izrēķināt cik dziļi ādere ir.

Šķiet, interesantāka ir āderu būtība, ne praktiskais pielietojums. Ir apgalvojumi, ka āderes novērš ne tikai zilas krāsas papīrs zem gultas, bet arī noteiktas uzzīmētas zīmes. Ja tā - vai āderēm ir kāds sakars ar saprātu?

Saites.
Rīkstniecība.