Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Joki

Košerēts var būt viss - pat "Makdonalds"!

Vispārzināms, ka Mozus ticīgie pārtikā lieto tikai košerētus produktus. Tas nozīmē, ka produktu izaudzēšana un iegūšana atbilst judaisma reliģiskām normām, un tātad ticīgajiem lietojami pārtikā bez bažām. Tā jau mēs to zinājām gan, bet nekādi nevarējām iedomāties, ka jūdu reliģiskie priekšstati tik tieši var attiekties arī uz visiem zināmo "Makdonaldu." Jocīgi, bet tieši tādi modificēta ēstuve atrodas un ir aplūkojama Benguriona vārdā nosauktajā Telavivas lidostā Izraēlā.

Foto: Vilnis Strods, 25.10.2007.

Brīvpieejas materiāls. Pārpublicēt atļauts tikai ievērojot ŠOS NOTEIKUMUS.

Netānijas rusofobi Vīzu neņem un slāpstošajiem uz parāda nelej

Izraēlas sabiedrība ir kā tāds lupatu deķis - no visas pasaules sabraukušie žīdi cenšas celt savu nacionālo valsti un kopumā viņiem tas arī izdodas. Ļoti lielu daļu Izraēlas iedzīvotāju sastāda no bijušās PSRS izceļojušie aškenāzu žīdi, kas bieži vien tādi nemaz nav, jo, būdami cilvēki ar izteiktu krievpadomju mentalitāti, vienkārši izmantojuši jebkuru iespēju pamukt aiz "dzelzs priekškara." Kā tādi viņi atveduši līdzi uz jauno dzimteni arī savas "tradīcijas," piemēram, tā dēvēto "uzvaras svētku" svinēšanu un nicīgu attieksmi pret jauno mītnes zemi.

Kā viena no tādām atvestajām "tradīcijām" būtu uzlūkojama ilgstoša un nesamērīga grādīgo dzērienu lietošana. Gadījumā, ja nav līdzekļu šmigas iegādei, tad "vecajā dzimtenē" bieži izdevās iedzert uz tā saucamo haļavu. Tiem, kas padomisko žargonu nesaprot, pateikšu priekšā, ka tas nozīmē uz šaru - "par brīvu."

Tomēr, liekas, Netānijā (pilsēta Ziemeļizraēlā, Vidusjūras piekrastē), kā mēs redzam no skaidrā krievu valodā uzrakstītā paziņojuma, vietējā alkohola veikala tirgotāji nebūt nav priekā par šo veco labo "tradīciju."

Rusofobi - tā varētu viņus nosaukt!

Foto: Vilnis Strods, Izraēla, Netānija, 22.10.2007.

Konkurss!!! Atminējums!!!

Sveicināti, Godājamie Aliens.lv lasītāji!
Pirmo reizi mūsu portāla pastāvēšanas vēsturē izsludinām konkursu, kura uzvarētājam piešķirsim balvā pašu izdotu grāmatu.
Piedalies!

Lasīt tālāk...

Beidzot Latvijā iegūts nepārprotami oriģināls citplanētiešu attēls!

Beidzot patiesi oriģināls un labas izšķirtspējas NLO attēls, kas veikts tepat Latvijā! Kā komentāros atzīmējuši mūsu lasītāji, šis ir neaizmirstams brīdis latviešu ufoloģijā. Beidzot mums vairs nepaliek nekādu šaubu par citplanētu saprātīgas dzīvības esamību! Gaidīsim jaunas ziņas!

Lasīt tālāk...

Tēti, iedod naudu "Zelta zirgam"!

Lasīt tālāk...

Filozofijas tradīcijas senajā un mūsdienu Grieķijā

Izsenis Grieķija pazīstama kā bagāta ar filozofiem un to dzīves pārspriedelējumiem. Kā redziet, gadusimtu riti neko šai ziņā nav mainījuši, un filozofiskas vēsmas nav svešas arī mūsdienu Atēnu suvenīru tirgotājiem - tie savus domu graudus iemūžinājuši T-kreklu uzrakstos. Sengrieķu filozofu Sokrāta, Platona u.c. sarakstu ir papildinājusi arī cita autoritāte - Frenks Sinatra.

Foto: Vilnis Strods, Grieķija, Atēnas, 15.11.2015.

Gunta. Latviešu folklora par citplanētiešiem

Autors: Gunta (*)
Lekcija nolasīta Latcon09 laikā 2009. gada 30. maijā.

Mēs visi zinām, ka cilvēkiem nepiemīt nedz pārdabiskas spējas, nedz prasme pārveidot savu ķermeni. Taču tautasdziesmās un folklorā vispār mēs bieži vien atrodam dažādu dīvainu būtņu aprakstus. Protams, to var norakstīt un mūsu senču bagāto fantāziju, taču - aplūkosim iespēju, ka tās ir bijušas citplanētiešu rases! Turklāt, spriežot pēc to apraksta, dažādas rases.

Lasīt tālāk...

Sāls zvejnieku darba tērpsSāls zvejnieku dzīve nomaļajā ciemā pie Sodas (El Sodo) vulkāna krāterezera Etiopijā, Kenijas pierobežā nav viegla. Tamdēļ visam ir nozīme, kas spēj atvieglināt rūgto (sāļo!?) ikdienu. Laikam jau tieši tādēļ ilgu gadu pieredzes rezultātā ticis izstrādāts, ieviests un sekmīgi lietots šāds darba apģērbs minimālisma stilā, tiesa ar nelielu pikantu piegaršu.

Foto: Ainārs, Etiopija, Sodas vulkāna krāterezers, 11.11.2006.

Baiss un neparasts pasts"Tikai neej tur, kur pasts
 Tas ir baiss un neparasts."

                           instrukcija par pasta (ne)apmeklēšanu,
                           UFO & Fredis - "Nežēlīgās tautasdziesmas."

Foto: Vilnis Strods, Etiopija, ciems Bahirdāras apkaimē, 11.11.2006.

Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!AIZŅEMIES APDOMĪGI, IZVĒRTĒJOT SAVAS IESPĒJAS KREDĪTU ATMAKSĀT!
Kā redzams no attēla - ne visiem tas ir izdevies.

Foto: Vilnis Strods, Grieķija, Atēnas, 28.10.2016.