Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Čemodānu un mugursomu vēsture un padomi to izvēlē

[Reklāmas materiāls]

Čemodāni un mugursomas gadsimtu gaitā ir ievērojami attīstījušies, pielāgojoties mainīgajām ceļošanas vajadzībām un vēlmēm. To vēsture ir tikpat daudzveidīga kā viņu pavadītie ceļojumi, atspoguļojot pārmaiņas tehnoloģijā, modē un praktiskumā. 

Lasīt tālāk ...

Cybex rati - populāra izvēle jaunās ģimenēs

[Reklāmas materiāls]

Veikalos ir pieejami neiedomājami daudz bērnu ratu modeļi, kas ir paredzēti konkrētai vecuma grupai un ratu izmantošanas paradumiem un intensitātei. Šķiet, ka piedāvājums ir bezgalīgs un izvēlēties piemērotāko var būt pārsteidzoši sarežģīts uzdevums. 

Lasīt tālāk ...

Softshell kombinezoni - virsdrēbes ar pievienoto vērtību

[Reklāmas materiāls]

Mūsdienu aktīvajā dzīvesveidā, kur fiziskā aktivitāte un brīvā dabā pavadītais laiks iegūst aizvien lielāku nozīmi, īpaši svarīga kļūst izvēlēto virsdrēbju kvalitāte un efektivitāte. Viens no jaunākajiem un inovatīvākajiem apģērba risinājumiem ir softshell kombinezoni.

Lasīt tālāk ...

Ieteikumi mājokļa iekārtošanā

[Reklāmas materiāls]

Mājokļa iekārtošana vai interjera atjaunošana ir ļoti radošs process un priecīgs notikums, jo ikviena pozitīva pārmaiņa labvēlīgi ietekmē ikdienas kvalitāti un sniedz labsajūtu. Taču nereti lielā sajūsma un radošais ideju sprādziens pārtop trauksmē, un visas ieceres uz ātrām un “nesāpīgām” mājokļa pārvērtībām var tikt atliktas mēnešiem ilgi. Kā veiksmīgi izplānot un realizēt mājokļa pārvērtības?

Lasīt tālāk ...