Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Debesu uguņi, nakts gaismas

Haineka NLO novērojumu klasifikācijā tie ieņem atsevišķu vietu - 1. Debesu uguņi. (dažviet literatūrā rakstīts arī - "Nakts gaismas"). Tie ir NLO, kurus aculiecinieki novēro nakts laikā. Gaismas uguņi naksnīgās debesīs – visbiežāk novērotie NLO. Šādas parādības debesīs tiek novērotas tik bieži, ka ufologi uz tām gandrīz nemaz vairs nereaģē. Vairums gadījumu izskaidrojami ar gluži parastiem un loģiskiem iemesliem, tomēr tuvu ne visi.

Tēlainu liecību par sastapšanos ar tumsā spīdošajām jūras radībām atstājis pazīstamais antropologs Tūrs Heijerdāls, kura citāta beigās aprakstītas arī, iespējams, tā saucamās "nakts gaismas":
“Kad iestājās nakts un tumšajās tropu debesīs sāka mirdzēt zvaigznes, tad jūra ap mums sacentās mirdzēšanā ar zvaigznēm un atsevišķi spīdoši planktona sīkorganismi tik ļoti izskatījās pēc kvēlošām oglēm, ka mēs gluži neviļus pierāvām kailās kājas, kad viļņi šīs kvēlās oglītes izmeta uz plosta. (..) Šādās naktīs gadījās, ka mūs biedēja divas apaļas, spožas acis, kas pēkšņi iznira no ūdens cieši blakus plostam un kā hipnotizēdamas stingri raudzījās uz mums gluži kā pats ūdensvīrs. Bieži vien tie bija lieli kalmāri, kas uzpeldēja ūdens virsū, zibsnīdami savām velnišķi zaļajām acīm, kuras tumsā zaigoja kā fosfors. Bet dažreiz tās bija dziļjūras zivis, kas tikai naktī iznira augšā un kā apburtas lūkojās uz mūsu lukturīša gaismu. (..) Citreiz naktīs mēs ieraudzījām spīdošas bumbas, dažas mazākas, dažas krietni prāvas, te tās uzliesmoja, te nodzisa gluži kā šaudīgi degošas elektriskas spuldzītes.”

Aliens.lv pierakstījis šādu Sedlenieku ģimenes sniegtu liecību par novērojumu Staiceles tuvumā (sagatavošanā!).

Saites.
Haineka NLO novērojumu klasifikācija.