Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Garās pārejas cilvēku pazušana

Noslēpumaina vieta Vērmontas pavalstī ASV, kur XX gs. 40.-50.gados pazuda 6 cilvēki.

Atrašanās vieta. ASV, Vērmontas pavalsts, pie Glāstonberijas kalna.

Apraksts. 1945.-1950.gados pārejā pazuda 6 cilvēki, atrada tikai viena mirušo ķermeni.
1945.gada 12.novembrī pazuda 75 gadus vecā Midija Riversa, kas medīja briežus. Viņa lieliski pazina pārejas apvidu plakus Glāstonberijas kalnam. Pēc tam, kad viņa no medībām neatgriezās, policija, karavīri, skauti un vietējie iedzīvotāji izķemmēja mežu, taču veltīgi.
1946.gada decembrī 18 gadu vecā Beningtonas koledžas studente Paula Veldena paziņoja savai istabas biedrenei, ka dosies pastaigāties. Pēdējais, kas viņu redzēja, bija vietējās avīzes apskatnieks, kas viņai paskaidroja kā aiziet uz Garo pāreju. Viņas meklēšana nedeva nekādus rezultātus un drīzi avīzēs sāka izplatīties baumas par "vājprātīgo slepkavu."
1949.gada 1.decembrī pazuda trešais upuris - Džeimss Telfords. Viņu arī bija redzējuši pārejā.
1950.gada sākumā Frīda Landžera, kas bija pieredzējusi un labi pazīstama ar kalniem, pazuda tai pat rajonā. Tieši viņas ķermeni arī atrada 1951.gada 12.maijā atklātā meža iecirknī. Līķis gulēja redzamā vietā, to nevarēja nepamanīt iepriekšējos meklējumos.
1950.gada 6.novembrī pazuda marta Džonsa. Iesākumā visi nosprieda, ka tā vienkārši aizbēgusi pie sava draudziņa uz Virdžīniju. Taču tas neapstiprinājās, meklējumi nedeva nekādus rezultātus.
1950.gada 3.decembrī pazuda sestais upuris - Frenks Kristmans. Viņš bija sataisījies pie sava drauga, kas dzīvoja 3 jūdžu attālumā. Draugs viņu nesagaidīja.
Visus 6 pazušanas gadījumus apvieno viens apvidus, kā arī pilnīgs notikušā versiju trūkums. Garās pārejas "trakā slepkavas" lieta tā arī nekad nav tikusi atšķetināta un Vermontas meži joprojām glabā šo noslēpumu.

Saites.
Cilvēku pazušana.
Vērmontas pavalsts.