Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Ģeobioloģiskie tīkli

Cilvēka acij neredzami hipotētiskie tīkli, kas pārklāj visu Zemes virsmu. Tas sastāv no Zemes magnētiskā lauka kūlīšiem un ir trīs veidu:

1.  Hartmaņa tīkls. Pats pazīstamākais no trim esošajiem ģeobioloģiskajiem tīkliem, ko atklājis vācu zinātnieks E.Hartmanis. Taisnstūra, 1.kārtas tīkls. Tā "acu" lielums ir apmēram 2 x 2,5 m. Ja ticēt šā zinātnieka hipotēzei, tad "acis" samazinās virzienā no ekvatora uz Zemes poliem. 

2.  Kurija tīkls. Attiecina uz 2.kārtas ģeobioloģiskajiem tīkliem. "Acu" izmērs - 5 x 6 m, sasāv no neredzamiem ģeomagnētiskā starojuma kūlīšiem. 

3.  Vitmaņa tīkls. Rupjākais un lielākais no tīkliem, tā "acu" izmērs ir ap 16 x 16 m, sastāv no neredzamiem ģeomagnētiskā starojuma kūlīšiem. Tīkla struktūru pirmais atklāja un aprakstīja Z.Vitmanis. 

4.  Peiro tīkls. Hipotētisks ģeobioloģisks tīkls, kas sastāv no neredzamiem ģeomagnētiskā starojuma kūlīšiem. To pirmo reizi atklāja un aprakstīja F.Peiro. Acu izmērs ir apmēram 4х4 m.

Tiek izteikta versija, ka šie tīkli pārklāj visu Zemi. 

Ģeobioloģisko tīklu krustojumu vietās veidojas iecirkņi, kas slikti ietekmē cilvēka veselību. Tādas teritorijas atrod rīkstnieki, kā arī var konstatēt ar īpašu aparatūru.

Saites.
Zeme.