Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Gorbovskis, Aleksandrs (dz.1930.g.)

Александр Альфредович Горбовский.

Dzimis Kijevā (Ukraina) 1930.gadā. Vēstures zinātņu kandidāts, beidzis Maskavas Ausgtrumu zinātņu institūtu (МИВ - mосковский институт востоковедения), vecākais ZA līdzstrādnieks, indologs un austrumu pārzinātājs.

A.Gorbovskis kļuva pazīstams ar to, ka sabiedrībā popularizēja anomālistikas disciplīnas. Savos sacerējumos viņš aizskar pašas dažādākās anomālās tēmas - reinkarnāciju, paleovizītes, poltergeistus u.c. viņa darbi ir interesanti ar to, ka piesātināti ar datiem no dabas zinātņu disciplīnām.

Strādājis pie ZTR sociālo seku izpētes, kā arī sabiedrības intelektualizācijas problēmām. Zinātniskās fantastikas žanra stāstu autors, kas pirmo reizi publicēti 1964.gadā: "Bez neviena šāviena" (Без единого выстрела), "Augstāko un zemāko" (Высшего и низшего), "Cilvēks cilvēkam" (Человек человеку), "Senvēstures mīklas" (Загадки древней истории), "Nolaupītie prāti" (Похищенные умы), "2000.gads un tālāk" (Год 2000 и далее), "Fakti, hipotēzes, minējumi" (Факты, гипотезы, догадки), "Pravieši? pareģi?" (Пророки? Прозорливцы), "Citas pasaules" (Иные миры). Darbi tikuši sarakstīti laikā no 1961.-1992.gadam.

Saites.
Ufologi.