Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Migrācija, cilvēku

Cilvēku migrācija.

Pirmais modefnā cilvēka migrācijas vilnis nāca no Āfrikas un ap 80-50 tūkstošiem gadu pirms mūsdienām sasniedz teritorijas, kur dzīvoja neandertālieši. Iespējams, drīzi pēc tam Tuvajos Austreņos varēja notikt pormais moderno cilvēku un neandertāliešu krustošanās process.

Ir vairākas teorijas, kas skaidro seno cilvēku migrācijas. Viena no zināmākajām liela mēroga vēsturiskajām migrācijām mums pazīstama ar Lielās tautu staigāšanas nosaukumu. Daudz dažādu migrāciju bija arī nesenākā pagātnē. Migrācijas veicina populācijas areāla paplašināšanos, bet tas nenozīmē, ka pārvietojās visa pamatpopulācija. Parasti staigāšanā (migrācijās) iesaistās tikai aktīvākā populācijas daļa (N.Gumiļevs šos cilvēkus nosauca par pasionāriem).

Patlaban ultraliberāļi migrāciju uz Eiropu izmanto, lai veiktu noteiktu sociālu inženieriju - nākotnes cilvēkam ir jābūt kosmopolītam bez vēsturiskām saknēm, bez dzimtas un cilts, jo tā dzīslās būs dažādu rasu un tautu asinis. Tam nebūs arī nekādas tradicionālas kultūras un reliģijas.

Raksti.
Dienvidu ceļš no Āfrikas: modernā tipa cilvēku migrācijas caur Arābiju.
Valodas, gēni un Āfrika.