Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Perlašēzas kapsēta

Slavena Parīzes kapsēta, kurā apglabātas daudzas vēsturiskas personas, un kas pēdējā laikā kļuvusi par māņticības un dažādu okultu rituālu vietu.

Atrašanās vieta. Parīze.

Apraksts. Te apbedīti Parīzes komunāri, liela daļa krievu emigrācijas, kas dzīvoja Francijā. Visvairāk apmeklēta ir Džima Morisona kapavieta.

Aplūkojamie objekti.
Eleonoras Duplē kaps. Tā bija Robespjēra mīļotā. Te tagad veic uzrakstus meitenes, kas bezcerīgi iemīlējušās. 
Oskara Vailda kaps. Savus uzrakstus te atstāj homoseksuāļi.

Kņazienes Demidovas kaps. Tajā pusnaktī iekļūst asu izjūtu cienītāji, tie, kas meklē bagātības, sātanisti. Tas notiek dēļ tā, ka, saskaņā ar "aculiecinieku" stāstīto, tā katru nakti ceļas no zārka un vada melnās mesas. 

Alēna Kārdeka kaps. Spiritists. To izmanto, lai izpildītos vēlēšanās. Tomēr 1990.gados to uzspridzināja kāds karojošs ateists.
Duplē kaps. Mistiķis. Pusdienlaikā pie tā zīlē ezotēriskās kārtīs. 

Ogista Blanka kaps. Komunists-utopists. 

Viktora Nuāra kaps. Uz viņa kapa ir guloša statuja, kas attēlo jauno žurnālistu nāves brīdī. Eksistē uzskats, ka šai statujai ir mistiskas spējas padarīt sievietes seksuāli laimīgas. V.Nuārs bija jauns žurnālists un dedzīgs cīnītājs par sociālo taisnīgumu XIX gs. Francijā. Traģiskas nejaušības dēļ gāja bojā duelī 21 gada vecumā. Tūkstošiem izmisušu sieviešu katru gadu apmeklē viņa kapu. Nezināmu iemeslu dēļ noalgotais skulptors nolēmis gulošajai statujai izveidot redzamu izspīlējums pimpja vietā, un šis apstāklis arī radījis tāda veida leģendu: tās, kas noskūpstīs statuju uz lūpām, atstās puķi un jāšus ar kājstarpi paberzēsies gar statujas pimpja izspīlējumu, iegūs pastiprinātu auglību, piesātinātu seksuālo dzīvi un atradīs vīru. 2004.gadā varas iestādes piekļuvi kapam nožogoja, tomēr sētu nogāza.

Saites.
Parīze.