Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Puertorikas punduris

Neparasts un maziņš humanoīds radijums, kura līķītis esot uziets Puertorikā.

Notikuma apraksts. Tas noticis pirms 1979.gadā, Puertorikas DA piekrastes pilsētā Sapinasā.
Reiz, kādā jaukā dienā puisis ar iesauku „Ķīnietis” (Chino) klejoja pa pauguriem kalnu pakājē indiāņu senlietu meklējumos. Piepeši viņš pamanīja vairākus mazītiņus radījumus kādu 30 cm augumā. Viens no tiem puisi mēģinājis saķert aiz biksēm, pie tam, kā rakstīts presē, „ar nelabiem nolūkiem.” Kontakts neizdevās – iezemietis-„Ķīnietis” paķēris kur gadījušos kur ne nūju un tā kārtīgi iemaucis „citplanētietim,” pie tam tā, ka tas vairs pēc tam nav varējis tā īsti padzīvot! Vispār cilvēkiem tā kaušanās Kontaktu gadījumos ir visai raksturīga – atcerēsimies nu kaut vai to matrozi, ka Hudzona ekspedīcijā ar airi ieblieza pa galvu nārai!
Pēc šāda notikumu pavērsiena pārējie maziņie radījumi notinās. Pats slepkavnieks saprata, ka viņa rokās nonācis kas briesmīgi rets un tātad arī dārgs! Viņš salūkoja stikla konteineri ar blīvu vāku, ievietoja tur nelielo ķermenīti, no kura plūda bezkrāsainas asinis, un uzlēja spirtu. Tomēr līķīša sadalīšanās turpinājās un mumifikatora-amatiera varēšana bija par mazu, lai to apturētu. Tad viņš ar savu ieguvumu devās pie paziņas – profesora Kaliksta Peresa. Profesors līķīti ievietoja formalīnā.
„Ķīnietis” jau priecājās, juzdams naudas garšu, bet nebija sapratis ar kādu bīstamu spēku nonācis darīšanās. No tās dienas viņa dzīve pārvērtās murgā. Pa naktīm viņš un viņa māsa Elizabete Zaja (Elizabeth Zaya) modās no dīvainām skaņām it kā kāds zagtos, lūrētu logos un mēģinātu iekļūt pie viņiem istabā. Galu galā viņi vērsās policijā.
Uz izsaukumu ieradās policijas virsnieks Osvalds Santjāgo (Osvaldo Santiago), kas konfiscēja konteineri ar savādo radību un uzreiz aizstiepa to parādīt sievai. Pateicoties virsnieka sievas lunkanajai mēlei, drīz par atradumu uzzināja plašā apkārtnē. Vietējais uzņēmējs Rafaēls Baerga, kuru arī šis notikums bija ieintereģējis, palūdza viņu atnest konteineri ar mazo līķīti. Uzņēmējs liecinieku klātbūtnē vairākkārt nofotografēja neparasto atradumu un piezvanīja TV, taču žurnālisti nepaspēja atbraukt, jo parādījās policists un atkal savāca līķīti „izmeklēšanas vajadzībām.”
Osvalda Santjago palīgs seržants Bendžamins Moraless (Benjamin Morales) arī tika redzējis radījumu. Viņš pavēstīja, ka boss par to pavēstījis militāristiem, taču nezināja, kādiem tieši. Seržants tad bija devis savam priekšniekam padomu tikt vaļā no mazā neradījuma, iekams te nav ieradušies militāristi. Tieši tad arī policijas iecirknī ieradies profesors Peress (tas pats, kas formalīnu bija uzlējis!), kurš paziņoja, ka nopircis to no „Ķīnieša,” kamdēļ arī prasīja preci atdot. Santjago to arī ar prieku izdarīja.

Pētījumi. Visu šo notikumu tikai pēc pāris gadiem bija noskaidrojis ufologs Horhe Martins. Santjago jau tolaik bija miris (viņu nogalināja kāds noziedznieks), toties viņam izdevās uzmeklēt profesoru Peresu: „Jā, es kādu laiku glabāju konteineru ar mazo cilvēciņu pie sevis mājās. Viņa āda bija rupja, gandrīz tādas pat krāsas kā mūsējā, taču ar vāju gaiši zaļu nokrāsu. Es uzskatu, ka šis radījums ir citplanētu izcelsmes. Viņa galvaskauss, galva bija pārlieku lieli attiecībā pret ķermeni, maziņu un vāju, un acis bija pārlieku lielas. Nu bet deguns... tā nebija.”
Profesors Peress grasījās par to rakstīt grāmatu, bet radās sarežģījumi. Uzzinājuši, ka viņš pie sevis mājā glabā „citplanētieša” līķi, kaimiņi sākuši viņam draudēt. Pēcāk profesors atklāja, ka konteiners ar līķīti un visas fotogrāfijas arīdzan no slēptuves pazudušas. Viņš pats nezina kas to varējis izdarīt, iespējams, arī varas iestāžu drošībnieki.
Tikām notikums apauga ar daudzām detaļām, kuras savstarpēji viena otru izslēdza. Tomēr tās nepadara notikumu par nebijušu. Kaut kur amerikāņu īpašo dienestu glabātuvē, iespējams, tas atrodas vēl šodien.

Avoti.
Fotogrāfija Flying Saucer Reviev. Tur bija nofotografēts mazītiņš radījums ar galvu, kas sadalīta kā četrās ziedlapiņās, un ar lielām nodzisušām acīm.  

Saites.
Atnācēju ķermeņu atliekas.