Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Papšiči

Папшичи.
Ciems Baltkrievijā, Vitebskas apgabala Glubokas rajonā (Глубокский район), kur vairākkārt novērotas anomālas parādības, to skaitā arī NLO.

Nokļūšana. No Minskas uz ZA ar auto vai reisa autobusu pa trasi M-3 caur Loginsku un Begomļu līdz Glubokijai - tikai 155 km. No Glubokijas pa ceļu ZA virzienā vēl 7 km līdz Papšičai. NLO parādīšanās vieta ir ciema nomalē.

Viens no skaļākajiem notikumiem te gadījās 2000.gada beigās. 22.decembrī kļuva zināms, ka uzreiz vairāki Papšiču iedzīvotāji bijuši liecinieki neparastai parādībai naksnīgajās debesīs. Sākumā lopkopji Genādijs Petraga (Геннадий Петрага) un Andrejs Seņkovecs (Андрей Сеньковец) ieraudzīja, kā virs ciema uzliesmoja jaudīgu prožektoru stari.  Tie nāca no milzīgas spožas rozā lodes, kas vairākas minūtes karājās virs klusā ciema. Lode pēc tam nodzisa un pazuda tumsā. 
Apetenoku (Апетенок) ģimenes locekļiem sākumā bija licies, ka kaimiņiem aizdegusies māja, cik ļoti intensīvi bija spīdējis debesīs savādais objekts. Uz ielas esošie ļaudis redzēja kā neregulāras formas milzīga lode, kam apakšā rēgojās divi gaismas stabi, lēnām peldēja virs kolhoza dārza. Pec tam objekts devās austreņu virzienā un pagaisa. Tajā, ka virs ciema tiešām karājās rozā bumba, varēja  savām acīm pārliecināties arī avīzes "Веснiк Глыбоччыны" žurnālisti. Viņi pat nofotografēja ābeļu saknes, kas pēc šī notikuma no vienas puses bija nobērtas ar kādu sarkanu pulveri. 
Notikumam ciemā bija plaša rezonanse visā Baltkrievijā, iejaucās pat baznīca. 2001.gada 8.janvārī Glubokas baznīcas ksendzs-dekāns Kšištofs Vitvickis (Кшиштоф Витвицкий) noraidīja kontakta esamību ar citplanētiešiem, kas it kā noticis Papšiču ciemā. Rajona speciālists no augu aizsardzības stacijas Jeļena Kruglova (Елена Круглова) tāpat nebija saskatījusi neko īpašu sarkanajā aplikumā uz koku saknēm Papšiču dārzā. Pēc viņas domām tas bija parasts ļišaiņiks, kādu dārzā novēroja arī pirms gada. Rajona sabas resursu un apkārtējās vides aizsardzības inspekcijas priekšnieks Sergejs Dalmānovs (Сергей Далманов) vienkārši teica: "Neticu!" kā atbildi uz vietējo žurnālistu lūgumu komentēt sensacionālo notikumu.
Tikmēr pašā Papšiču ciemā nerims runas par to, ka ciems jau sen ir "zem Atnācēju ciešas uzmanības..."

Saites.
Anomālās zonas.
Baltkrievija.