Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Parmananda Mohana reinkarnācijas gadījums

1943.gada 9.maijā Moradabadā mira indiešu uzņēmējs Parmanands Mohans. Pēc kādiem 10 mēnešiem Bisauli augstskolas Indijā pasniedzēja Bankija Lala Šarmas sieva dzemdēja dēlu. Jau 3 gadu vecumā zēns apgalvoja, ka ir Parmanands. "Man palika slapš vēders, un es nomiru," - tā viņš atstāstīja savu nāvi.

Kad zēnam palika 5 gadi, profesors kopā ar viņu aizbrauca uz Moradabadu, lai pārbaudītu zēna stāstīto. Zēns ātri un mērķtiecīgi aizveda savu tēvu un citus radus uz veikalu, kur bija strādājis savā iepriekšējā dzīvē, visos sīkumos demonstrēja ogļskābās gāzes aparāta darbību, pie kura reiz strādājis Parmanands. Konfrontācija ar mirušā uzņēmēja sievu un bērniem bija vēlpārliecinošāka. Viņš tos sauca vārdā, runāja ar viņiem par ļoti personīgiem jautājumiem un pat rādīja, ko viņi ir mainījuši mājā pēc ģimenes galvas nāves. Šī apmeklējuma laikā apraudājās gan Parmananda ģimene, gan arī mazais Pramods.

Tika izskaidroti arī viņa nāves apstākļi. Parmanands bija cietis no neskaidriem vēdera darbības traucējumiem, un īsi pirms nāves tika guldīts vannā.

Saites.
Reinkarnācija.