Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Pentagons un NLO

Pentagona paspārnē eksistē Gaisa objektu identifikācijas grupa (angliski - Airborne Object Identification and Management Synchronization Group, AOIMSG). 2022.gada 15.jūlijā tā tika reorganizēta un tās pilnvaras tika paplašinātas. Tādejādi uz tās bāzes tika izveidota Anomāliju izpētes pārvalde visās jomās (angliski - All-domain Anomaly Resolution Office, AARO). 20.jūlijā par to paziņoja Pentagona preses dienests.

AARO uzdevums būs koordinēt Pentagona un federālās valdības pūliņus "konstatēt, identificēt un klasificēt objektus, kas atradīsies militārajos objektos vai to tuvumā, militāro operāciju un mācību tuvumā, īpaši izmantojamā gaisa telpā un citās zonās." Pārvalde pētīs NLO kosmosā, zem ūdens, atmosfērā un arī gadījumā, ja tie pārvietosies starp šīm vidēm, vārdusakot, visur. Pārvaldi vadīt iecelts Šons Kirkpatriks (Sean M.Kirkpatrick), kas iepriekš ir strādājis ASV Aizsardzības ministrijas Raķešu un kosmiskā izlūkošanas centrā kā galvenais zinātniskais līdzstrādnieks. Pārvaldes darbu koordinēs Pentagona vadītāja vietnieks izlūkošanas un drošības jautājumos Ronalds Moltrijs (Ronald Moultrie). 

2021.gada Pentagona atskaitē teikts, ka no 144 NLO novērojumiem, ko veikuši kara lidotāji 2004.gadā, visi, izņemot vienu, tā srī palika neizskaidroti. Oficiālās personas neizslēz iespēju, ka šiem objektiem var būt ārpuszemes izcelsme.

2022.gada jūnijā NASA-ā tika izveidota īpaša grupa NLO fenomena (NASA-ieši lieto terminu Unidentified Aerial Phenomena jeb UAP) pētīšanai. Tās vadītājs bija Deivids Spergels. Domājams, šeit nebūt ne pēdējā teikšana ir arī Pentagonam.

Tikmēr ASV Aizsardzības ministrijai ir pašai sava iestāde - Visu sfēru anomāliju atrisināšanas pārvalde (angliski - AARO) ar direktoru Šonu Kirkpatriku priekšgalā. Š.Kirpatriks atzīmēja, ka NASA-s pētījumi būtu efektīvāki, ja nebūtu šķēršļi ar cilvēku personīgās dzīves konfidencialitāti. 

Raksti.
Vai Pentagona publiskotie video pārliecinoši pierāda NLO eksistenci?

Saites.
Pentagons.