Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Šasta kalns

Mount Shasta.
Vulkāniskas izcelsmes virsotne, iespējams, anomāla zona Kalifornijas ziemeļos ASV, kur jau daudzus gadus darbojas okultas sabiedrības.

Atrašanās vieta. ASV, Kalifornijas pavalsts ziemeļos.

Apraksts. Daži ezotēriķi uzlūko Šasta kalnu kā saikni starp okultismu un NLO fenomenu.
Visvairāk Šasta kalns pazīstams ar NLO folkloru - tas kalpojot kā šo objektu bāze un kā viena no starpstacijām milzīgā un sarežģītā tuneļu tīklā, kas savieno dažādus NLO objektus ASV rieteņos. Šis hipotētiskais tīkls it kā savienojot Šastu ar GKS bāzi Vandenbergā (Kalifornija), Losalamu (Ņūmeksika) un, iespējams, arī citām vietām. Nav arīdzan izslēgts, ka Šasta ir nevis visa šī pazemes tīkla centrs, bet gan tikai viens no tās mezgliem.
Endrjū Tomass (kādas grāmatas par Šambalu autors) apgalvo, ka Šasta kalna virsotnē ir pazemes ejas, taisnas kā bultas, un tās ved uz Ņūmeksikas pavalsti, tālāk uz Dienvidameriku.

Mitoloģija. Saskaņā ar indiāņu aculiecinieku stāstīto tieši Šasta kalna apkārtnē vairākkārt redzēti ļaudis, kas nelīdzinās vietējiem - tie nākuši no pazemes. Saskaņā ar indiāņu rakstiskām liecībām šai pazemes pasaulē var nonākt caur dažādām alām, kas atrodas netālu no svētajiem Popokatepetla un Inlakuatla vulkāniem Meksikā.

Šasta kalns un modenās sektas. Kalns kalpojis kā kulta objekts dažādām new age tipa sektām. Apkārt kalnam vēl visai nesen dzīvoja kāda mistiska sekta, kas uzskatīja, ka ir cēlušies no mistiskā Mu kontinenta.

Saites.
Kalifornijas pavalsts.