Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Virdžīnijas Taijas reinkarnācijas gadījums

Kāda sieviete vārdā Virdžīnija Taija no Medisonas Viskonsīnā laikā no 1952.gada novembra līdz 1953.gada oktobrim ļāvās hipnotizēties. Šo seansu laikā viņai bija daudz regresīvu pārdzīvojumu. Tajos viņa ieskatījās savā agrākajā dzīvē, kurā bija Bridija Mērfija 19.gs. sākumā Īrijā. Turpmākie Bridijas dzīves fakti pavēstīti ar Taijas kundzes muti hipnozes seansu laikā.

Šī sieviete bija Korkas īru protestanta Dankana un Ketlīnas Mērfiju meita, lieliska dejotāja. īpaši labi viņai padevās īru žīga. 1818.gadā viņa apprecējās ar katoli Braienu Makārtiju, un abi karietē aizbrauca uz Belfāstu.

Bridijas lomā Taijas kundze runāja ar īru akcentu un bieži lietoja vārdus, kuru nozīme kopš 19.gs. ir mainījusies. Piemēram, aprakstot meitenes apakšsvārkus, viņa lietoja vārdu slip, nevis mūsdienu vārdu petti-coat.

Taijas kundze nekad nebija bijusi Īrijā un noliedza, ka būtu arī pazīstama ar īriem. Taču transa stāvoklī viņa dejoja "Rīta žīgu" un nobeidza savu priekšnesumu ar tēlotām žāvām. Tālāk viņa aprakstīja kā pareizi skūpstāms Blārnijas svētais akmens - tieši tā, kā to mēdza darīt Bridijas laikā.

1796.gadā bija dzimis Brīdijas brālis Dankans. Viņš apprecēja Eimiju, tās skolas vadītājas meitu, kuru Brīdija bija apmeklējusi, būdama 15 gadus veca. Kad viņa apprecējās, tā kopā ar brāli devās uz Belfāstu, un viņu ceļš veda caur noteiktām, viņas nosauktām pilsētām. Viņa lūgusi Dievu pie tēva Gormena Sv.Terēzes baznīcā un iepirkusies noteiktos veikalos, kurus viņa arī varēja nosaukt. Kā viņa stāstīja, viņas pašas bērēs spēlētas uillean pipes, kas ir sava veida dūdas.

Viljams Bārkers no Amerikas žurnāla Empire Īrijā pavadīja trīs nedēļas, lai izsekotu Brīdijas dzīvesstāstam. Viņš tiešām apstiprināja dažus faktus, īpaši dažas mazāk svarīgas detaļas; tomēr viņš norāda arī uz to, ka daži sīkumi stāstā nav noskaidroti.

Bārkeram neizdevās pārbaudīt dzimšanas, laulību un miršanas datumus, jo Korkas ierēdņi šādu reģistrāciju ieviesa tikai 1864.gadā. Mērfiji gan šos notikumus bija ierakstījuši ģimenes Bībelē, kā tas tolaik bija pieņemts, taču šī Bībele nekur nebija atrodama. Netika atrasta arī nekāda informācija par tēvu Gormenu vai Sv.Terēzes baznīcu. Taču pēc ilgiem un ļoti rūpīgiem pētījumiem izdevās konstatēt, ka divi Bridijas minētie Karigana un Farra veikaliņi patiesi pastāvējuši. Un bērēs kā vienmēr tikušas spēlētas uillean pipes

Saites.
Reinkarnācija.