Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Čērčils, nezināmais

Britu politiķis un premjers Vinstons Čērčils savā notikumiem bagātajā mūžā ir pieredzējis arī ko noslēpumainu.

Čerčils un Linkolna spoks. Britu premjerministrs Vinstons Čērčils atteicās nakšņot Baltajā namā pēc tam, kad satika izdaudzināto Linkolna spoku.
Iznācis no vannas pliks un ar cigāru zobos, viņš apstulba, ieraudzījis istabā Linkolna spoku, kas bijis tērpts mantijā un bakstīja kamīnā uguni uzturēdams. Čērčila acu priekšā Linkolna tēls izčibēja.

Čerčils un NLO. V.Čērčils kurš II Pasaules kara laikā ieņēma Lielbritānijas premjerministra amatu, savulaik uz 50 gadiem aizliedzis atklātībā ziņot par visiem gadījumiem, kuros, iespējams, iesaistīti neidentificēti lidojoši objekti (NLO), lai izvairītos no masu panikas, liecina ceturtdien atklātībā nonākušās liecības.
1999.gadā kāda Karalisko gaisa spēku (RAF) virsnieka un Čērčila personīgā miesassarga mazdēls Aizsardzības ministrijai rakstiski liecināja par vienu no šādiem gadījumiem.
Viņa liecība, tostarp Čērčila varbūtējās reakcijas atstāts, atrodama starp publiskotajiem Lielbritānijas Valsts arhīva dokumentiem.
Kā stāsta virsnieka mazdēls, viņa vectēvs nejauši noklausījies Čērčila un ASV ģenerāļa Dvaita Eizenhauera sarunu par kādu gadījumu, kurā iesaistīts NLO.
Čērčilam iesniegtajā ziņojumā bija apgalvots, ka kādu izlūklidmašīnu, pēc uzdevuma veikšanas atgriežoties Lielbritānijā, brīdī, kad tā šķērsoja krasta līniju, aizēnoja NLO.
Ticis apgalvots, ka lidmašīnas apkalpes locekļi esot nofotografējuši neidentificēto objektu, kas «bez trokšņa lidinājies» britu lidaparāta tuvumā un pēc tam aizlidojis.
Kā apgalvo Aizsardzības ministrijai nosūtītās vēstules autors, Čērčils uz to reaģējis, dodot rīkojumu: «Šis gadījums nekavējoties jāslepeno, jo tas var radīt masu paniku iedzīvotāju vidū un sagraut ticību baznīcai.»

Līdz nesenai pagātnei nebija arī zināms, ka Čērčils sarakstījis eseju par dzīvības iespējamību citur Visumā, par to lasiet šeit.

Raksti.
Vinstons Čērčils par ārpuszemes dzīvības iespējamību.

Saites.
Vinstons Leonards Spensers Čērčils (1874.-1965.g.).
Linkolna spoks.