Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Debesu zīmes

Anomālas parādības, kas saistītas ar neparastu zīmju - burtu, ciparu vai kādu citu, parādīšanos debesīs. 

Šo parādību pieminējis zviedru mistiķis E.Svedenborgs: «Debesu vēstījumi satur dažāda veida izliektus un noapaļotus simbolus. Ar šo simbolu palīdzību eņģeļi atklāj savu zināšanu noslēpumus un daudz ko citu, ko iespējams izteikt vārdiem.»

Krusts pirms kaujas pie Mulvijas tilta (312.g.). Saskaņā ar kristiešu leģendu, ko atstāstījis Cēzarijas Eisēbijs savā "Bazīcas vēsturē," 312.gadā pirms kaujas pie Mulvijas tilta pret sāncensi par varu Maksenciju imperators Konstantīns I sapnī redzējis Jēzu Kristu, kas pavēlējis tam uz savas armijas vairogiem un karogiem uzšņāpt grieķu burtus XP - Kristus monogrammu. Nākamajā dienā imperators debesīs ieraudzījis krustu un izdzirdējis balsi sakām: "Ar šo uzvarēsi" (In hoc signo vinces). Tādejādi, ja leģenda saka taisnību, iespējams, šai kaujai bijusi būtiska nozīme viņa lēmumā padarīt kristietību par Romas valsts reliģiju. Tā vai citādi, bet pāris gadu laikā pēc kaujas pie Mulvijas tilta, Konstantīns I pieņēma vairākus lēmumus, kas bija labvēlīgi kristiešiem.

Aragaca kalns. Šī vieta Armēnijā jau senatnē to uzskatīja par vietu, kurā varot redzēt debesu zīmes. Tā, piemēram, kāda leģenda stāsta, ka Sv.Grigors Apgaismotājs uzkāpis kalna galā lai lūgtos un naktī viņam spīdējusi nedziestoša lampa un karājusies tā tieši no debesīm. Leģenda apgalvo, ka šī lampa naktīs spīd arī tagad, taču redzēt to var tikai "apgaismotie." 

Viens no pazīstamākajiem tādiem gadījumiem mūsdienās bijis 1989.gadā Krievijā.

Šādus pat simbolus un zīmes bieži vien sastop uz cilvēkiem, priekšmetiem u.c., bieži tie izsauc neizpratni un pat šausmas. Šai parādībai nav kaut cik jēdzīga skaidrojuma mūsdienu materiālistiskajā zinātnē. Taču to vienmēr var mēģināt pierakstīt Kosmiskajam saprātam, kā to, būtībā, ir jau darījis Svedenborgs.
Atcerieties savas vecmāmiņas, kas noteikti ir teikušas: "Nu debesu zīmes te ar jums ir!"smiley

Saites.
Anomālas parādības.