Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Gēnu inženierijas teorija, Nolaupīšanas

Ufoloģiska teorija, kas Nolaupīšanas skaidro ar Atnācēju veiktiem ģenētiskiem eksperimentiem nolūkā mainīt cilvēku rasi.

Saskaņā ar daudzām aculiecinieku liecībām un nu jau visai nopietniem zinātniskajiem pētījumiem šai laukā, Atnācēji Nolaupa cilvēkus un veic ar viņiem ģenētiskus eksperimentus.

To laikā Atnācēji vai nu stājas tiešās dzimumattiecībās ar cilvēkiem, lai iegūtu pēcnācējus - hibrīdus, vai arī veic mākslīgo mākslīgo apaugļošanu. Pēc tam embrijs tiek izņemts un ievietots inkubatorā. 

Šādai lietu kārtībai piekrīt daudzi pasaules ufologi. Redzamākie pārstāvji - Bads Hopkinss, Džons Smits, Deivids Džeikobs. Gēnu inženierijas teorijā ietilpst cilvēces hibridizācijas programma, ko Atnācēji realizē pa etapiem. Pirmais etaps - radīt pirmās paaudzes hibrīdus. Otrajā etapā plānots atkal Atnācējus sapārot ar cilvēkiem, jaunradītie hibrīdi atkārto šo aktu. Tādejādi, līdz ar nākamo paaudzi hibridizētie radījumi kļūs arvien vairāk līdzīgi cilvēkiem, bet vienlaicīgi būs arī pilnīgāki radījumi. 

Pēc tam, kad Atnācēji šo cilvēces atjaunošanas programmu pēc 2-3 cilvēku paaudzēm būs pabeiguši, un uz Zemes būs jauna saprātīgu būtņu piramīda. Pašā piramīdas virsotnē atradīsies augsti attīstītie insektoīdi, kas valdīs pār zemākiem sabiedrības slāņiem. Nākamie ir liela auguma humanoīdi, pēc tam maza auguma humanoīdi. Tiem seko hibrīdi, bet vēl pēc tam - Nolaupītie, t.i., cilvēki, kas jau bija piedalījušies hibridizācijā. Pati pēdējā būs pārējā cilvēce, kas kalpos kā programmas rezerve.

Saites.
Nolaupīšana.