Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Gaismas bumbas

Neparastas gaismas bumbu formu parādības, kas, iespējams, ir viens no Atnācēju veidiem. Gaismas bumbas ir tik spožas, ka uz tām nevar skatīties ar neapbruņotu aci. Tās sazinās telepātiski.

Par šādiem NLO runāts jau V.Šekspīra darbā „Henrijs VI.” Tur 3 saules savienojās vienā. Gaismas bumbas bieži saista ar tādām parādībām kā lodveida zibeņiem, maldugunīm, purva ugunīm, kas mēdz būt novērojamas purvos un muklājos, tīreļos.

Ugunīgās bumbas, zemes dzīļu gaisma.
Tādas visai bieži redz Jakima indiāņu rezervācijā (Vaiomingas pavalsts, ASV), Klusuma zonā Meksikā. Izmēri nezināmi, liecinieki daudzskaitlīgi. Sākot ar XX gs. 70.gadu sākumu rezervācijas apsargi un apmeklētāji ziņoja par ugunīgam bumbām, kas peld gar kalnu grēdām. To aktivitāte pastiprinās pirms zemestrīcēm.
Vienlaicīgi tika saņemti arī ziņojumi par liesmojošiem mākoņiem – tas liek domāt, ka šīs bumbas ir zemes dzīļu gaisma.

Gaismas bumbas, pērļu virtenes. Daudzi liecinieki debesīs virs Labokas (Teksasas pavalsts, ASV) 1951.gada augustā (un arī vairākas citas reizes!) novēroja debesīs virs pilsētas „V” veidā izvietotas dažādas gaismas un intensitātes bumbas. Objektu varēja uztvert radarā, tas kustējās ar ātrumu 600-1440 km/st., taču visi pārtveršanas mēģinājumi beidzās nesekmīgi. Iespējams, nezināma metereoloģiska parādība.

Ugunīgas bumbas, zeltainās bumbas. Daudzi liecinieki tādu parādību redzēja 1990.gadā Nevadas tuksnesī ASV. „Spožas miniatūras saules” uzkārās uz vairakām minūtēm gaisā, tad vai nu izdzisa, vai arī tuvojas zemei, atstājot aiz sevis tvaika asti. Tās bieži novēroja konusveidīgu uguņu ielenkumā. Šīs bumbas visbiežāk parādījās virs „Zonas Nr.51” un ap to. Līdz ar to visloģiskākais izskaidrojums būtu – militāro eksperimentu rezultāts.

Pētījumi.
Trevora Konstebla pētījumi. Šis amerikāņu zinātnieks ar infrasarkanajām fotofilmām, pielietojot dažādus filtrus un eksperimentējot ar dažādiem ekspozīcijas laikiem, fotografējot enerģijas koncentrācijas vietas un arī NLO lidojumu trajektorijas. Ar aci ierobežotā redzes diapazona dēļ tas nav redzams, bet pētnieka aparatūra fiksēja dīvainas amēbveida struktūras bez noteiktām formām – pa pusei caurspīdīgi plazmas veidojumi, kas mazliet tā kā atbilst šeit aplūkotajai Ugunīgo bumbu (šongu) tematikai. Bez tam viņš novēroja arī kaut kādas ģeometriskas formas, kas atstaro gaismu, kā to dara cieti priekšmeti.

Saites.
NLO.
NLO klasifikācijas.