Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Izsludina 10 miljonu dolāru lielu balvu par Amerikas sniega cilvēka pastāvēšanas pierādījumiem

ASV televīzijas kanāls Spike, kopā ar Londonas apdrošināšanas kompāniju Loyd's izsludinājis 10 000 000 $ balvu, ko varēs saņemt, piedaloties realitātes šovā un ar faktiem pierādot Sniega cilvēka eksistenci.

Šovā, solīts Spike mājas lapā, varēs vērot, kā zinātnieki, zoologi, pieredzējuši pēddziņi un īsti Sniega cilvēka mednieki centīsies speciālistu grupai pierādīt, ka noslēpumainais radījums, kam tik ilgi izdevies izvairīties no atklātības, patiešām pastāv.

Atbilstoši šova formātam, sacensībā par balvu varēs piedalīties tikai komandas. Paredzēts, ka katrā epizodē skatītāji varēs sekot kādas citas komandas meklējumiem, gan iepazīstoties ar mednieku iepriekš apkopoto informāciju un iegūtajiem datiem, gan dodoties viņiem līdzi ekstrēmos pārgājienos pa ASV nomaļākajiem nostūriem. Jautājumu, kāpēc meklējumi notiks tikai ASV, šķiet, uzdot nav nepieciešams...

Pagaidām nav zināms, kad varētu sākties šova uzņemšana, taču diezgan droši varam pieļaut, ka viena dalībnieku komanda jau ir zināma. Tā ir The falcon project grupa, par kuras centieniem ar bezpilota lidaparātu atrast un uzfilmēt Amerikas sniega cilvēku nesen rakstījām.

Avots: spike.com 

Pirmo reizi publicēts 30.10.2012.