Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

NASA izpētes zonde 'Zinātkāre' uz Marsa nofotografējusi diska formas NLO

NLO fotoaparātos iespējams noķert ne tikai uz Zemes, bet pat uz Marsa! 2013.gada 25.augustā blogeris un ufoloģijas entuziasts Skots Varings savā blogā UFO Sightings publicēja divas melnbaltas Marsa izpētes zondes "Zinātkāre" uzņemtas NLO fotogrāfijas. Dienu iepriekš, 24.augustā, ufologs savā vietnē bija ievietojis "Apollo17" misijas uzņemtu NLO fotogrāfiju. Tiešām, čakls, aizrautīgs un vērīgs ufoloģijas pētnieks.

NASA oficiālajā mājas lapā publicētajās divas fotogrāfijās redzams NLO, šķiet, sekojam Marsa pašgājējam "Zinātkāre," kurš, meklējot iespējamās dzīvības pazīmes, pēta Sarkanās planētas virsmu. Vienā attēlā diska formas objekts redzams augšējā kreisajā stūri, bet otrā - augšā centrā.

"Aplūkojiet šo lielisko atradumu nevis vienā, bet divās NASA fotogrāfijās," - jūsmīgi raksta Varings. Pēc viņa domām, abās fotogrāfijās redzams viens un tas pats objekts, tikai divās atšķirīgās pozīcijās. Tie ir tipiski lidojošie šķīvīši vai diski, kas jau daudzas desmitgades novēroti un dokumentēti visā pasaulē, nelokāmi pārliecināts par fotogrāfijās redzamo objektu piederību citplanētiešiem, raksta ufologs.

Fotogrāfijas ņemtas tieši no NASA mājas lapas, raksta Varings. Viņš īpaši akcentē to, ka attēli nav nekāda veidā apstrādāti, gan piezīmējot, ka tie, iespējams gājuši cauri hipotētiskajai NASA "airbrush room" Džonsona kosmiskajā centrā, kur, kā domā daļa ufologu, pirms publiskošanas tie digitāli rediģēti kosmosā uzņemtie attēli, no tiem izdzēšot liecības par NLO, būvēm uz Marsa, utml.

Saskaņā ar NASA Reaktīvo dzinēju laboratorijas datiem, "Zinātkare," izmantojot savas aizmugurējās kameras, uz Zemi nosūtītās NLO fotogrāfijas uzņēma 2013.gada augusta mēneša sākumā. Fotoattēli pēc saņemšanas tika ievietoti NASA neapstrādāto attēlu galerijā.

Fotogrāfijā redzamais diskveida objekts pēc Varinga teiktā izstaro dīvainas varavīksnei līdzīgas krāsainas gaismas.

Varings raksta: „Uzmanīgāk aplūkojot NASA fotogrāfiju, tu ne tikai ieraudzīsi NLO, bet arī ievērosi kvēlojošu auru ap to, ja vien tava datora ekrāna spilgtums ir pietiekami liels.”

Kas ir tas savādais objekts, ko redzam divās NASA fotogrāfijās? Nezinu. Un nav jau zināms arī, vai tas vispār ir objekts - meteorīts, citplanētiešu lidaparāts, bet varbūt orbītā riņķojoša zonde. Tikpat labi tas varētu būt fotografēšanas procesā radies defekts.

"Zinātkāres" attēli ar NLO: SOL369, SOL370

Augšējais attēls: Viens no "Zinātkāres" uzņemtajiem NLO attēliem. Avots: Nasa/JPL-Caltech.

Avoti:
ibtimes.co.uk
ufosightingsdaily.com

Brīvpieejas materiāls. Pārpublicēt atļauts tikai ievērojot ŠOS NOTEIKUMUS.