Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Ziemeļreinas-Vestfāles federālā zeme

Viena no Vācijas federālajām zemēm.

Aplūkojamie objekti.
Bonna.
 

Hitlerjūgenda apmācību nometne "Fogelzang." 1936.gadā uz Vācijas un Beļģijas robežas uzbūvētā nometne "Fogelzang" bija paredzēta jaunās nacistu paaudzes līderu apmācīšanai. Šis ir milzīgs komplekss ar sarežģītu arhitektūru un skulpturālajiem elementiem, kas pašlaik atrodas sabrukuma stāvoklī. Daudzus gadu desmitus pamestais objekts 2006.gadā nonāca Vācijas valdības īpašumā un kopš tā laika ir atvērts apmeklētājiem. Komplekss aizņem 50 tūkstošu kvadrātmetru teritoriju Aifela Nacionālajā parkā Ziemeļreinas-Vestfāles federālajā zemē. Pašlaik valdība ir saskārusies ar sarežģītu problēmu, ko darīt ar šo būvi, jo tā ir nacistiskās ideoloģijas piemineklis.

Bīlefelde. Bielefeld. Pilsēta Teitoburgas meža ziemeļos. Pirmo reizi minēta 1015.gadā, pilsēta kopš 1214.gada. Arhitektūras pieminekļi: Šparenbergas pils (XIII gs., tagad muzejs), Nikolaja un Marijas baznīcas (abas XIV gs., gotika), Krivelu nams (XVI gs.).

Bohuma. Bochum. Pilsēta Rūrā, dibināta XIII gs. 430 100 iedz. (1978.g., kopā ar 1975.g. pievienoto Vatenšeidi). Smagā rūpniecība, metalurģija. Kosmosa ZPI, Rūras universitāte (1965.g.), Kalnrūpniecības un ģeoloģijas muzejs, mākslas galerija. 

Botropa. Bottrop. Osta Reinas-Hernes kanāla krastā. 115 700 iedz. (1977.g.). Pirmoreiz avotos minēta 1092.g.

Saites.
Vācija.