Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Kraistčērčas policijas iecirkni apsēdis poltergeists

Jaunzēlandes trešās lielākās pilsētas Kraistčērčas policijas iecirkni Honbijas priekšpilsētā apsēdis poltergeists, ziņo Fairfax Media. Policijas virsnieki pastāstīja, ka neizprotamas parādības ēkā notiekot jau vairākus gadus, taču viņiem nav ne mazākās nojausmas, kas tās izraisa.

Vecākais seržants Pete Laloli, kurš iecirkni vadījis 20 gadus, teica, ka spokainās norises nakts laikā notiekot, cik ilgi vien viņš atceroties. "Ja kāds paliek iecirknī vienatnē, notiek savādas lietas."

Iecirkņa darbinieki bieži ir dzirdējuši, ka augšstāvā kāds staigā, bet pārbaudot nevienu neatrod. Toties durvis, kas bijušas aizvērtas ir vaļā. Dažreiz bez iemesla ieslēdzas gaismas vai elektroniskās ierīces. "Viens no puišiem beidza darbu pēc kādas no mūsu studentu operācijām, ienāca iecirknī, tad izgāja ārā un atkal ienāca. Pa to laiku bija ieslēdzies radio. Ne jau policijas radio, kas ir pastāvīgi ieslēgts, bet tranzistors uz plaukta," - Laloli atceras.

Kāds darbinieks, priekšnieks stāsta, pat atteicies vienatnē doties uz iecirkni.

Vecākais konstebls Gerijs Melzeds, kurš iecirknī strādā no 1993.gada, neko neparastu nav redzējis, taču bieži dzirdējis "skaņas." Viņš atceras, ka vienreiz, esot vienatnē iecirknī, uzgājis augšstāvā, bet, kad nokāpis lejā, aresta telpā bija ieslēgta gaisma. "Laiku pa laikam ir dzirdamas skaņas. Gaismas ieslēdzas. Tas patiešām ir savādi. No tā spalvas uz skausta saceļas gaisā."

Citā reizē Melzeds bijis iecirkņa pirmajā stāvā kopā ar kolēģi. Abi dzirdējuši, ka augšstāvā kāds staigā. Gājuši augšā abi reizē - viens pa vienām kāpnēm, otrs pa otrām. Satikušies augšstāvā, nevienu neatrodot. Līdzīgus gadījumus ar staigāšanu augšstāvā atceras arī vecākā konsteble Fiona Klārka.

Policisti centušies noskaidrot, vai ir kādi īpaši apstākļi, kas varētu skaidrot šādas parādības. Iepriekš, pirms 1989.g. uzbūvētās iecirkņa ēkas, šeit atradusies katoļu baznīca, Laloli stāsta, taču nav zināms, ka pie tās būtu bijusi kapsēta. Pārbaudot arhīva ierakstus nav arī atklāts, ka iecirknī būtu nomiris kāds no darbiniekiem vai apcietinātajiem.

Uz jautājumu vai noziedznieku mednieki nav domājuši par iespēju izmantot spoku "mednieku" pakalpojumus, Laloli atbild: "nē, pagaidām nē."

Attēls: Honbijas policijas iecirknis Kraistčērčā. Avots: blogspot.com

Avots:
stuff.co.nz

Pirmo reizi publicēts 12.01.2013.