Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Trijstūrveida NLO

Viena no izplatītākajām NLO ģeometriskajām formām ir trijstūrveida NLO. Noslēpumainajiem trīsstūrainajiem objektiem daudzos gadījumos kā tipiska novērota raksturīga iluminācija — baltas un sarkanas ugunis spārnu galos un spēcīgs starojums no trīsstūra vidus tā apakšējā daļā. Puertorikas trijstūris. Pār Sjerra–Bermenas kalnu grēdu lēnām slīdēja gigantisks trīsstūrains objekts, kuru pavadīja divi iznīcinātāji. Viens no iznīcinātājiem mēģināja pietuvoties NLO no aizmugures. Šķita, ka tas tūdaļ sadursies ar objektu, taču lidmašīna sāka lēnām pazust, līdz izgaisa pavisam. Negaidīti reaktīvo dzinēju skaņa pazuda un iestājās klusums, jo izgaisa arī otrs iznīcinātājs. Debesīs pavisam klusu peldēja tikai trīsstūrainais milzonis. Objekts aplidoja apkārt radiotranslācijas tornim, sadalījās vairākās trīsstūrainās daļās, kuras lidoja visos virzienos, un izgaisa.

1995.gada janvārī netālu no Mančestras lidlauka laineris Boing 737 gandrīz sadūrās ar dīvainu trīsstūrveidīgu NLO. Sešdesmit boinga pasažieri ar bailēm vēroja, kā tas lielā ātrumā tuvojas viņu lidmašīnai. Objektā spīdēja mazas, spilgtas ugunis. Trīsstūris lidoja līdzās boingam, un šķita, ka svešinieki caur iluminatoriem vēro lidmašīnas salonā notiekošo.
Britu lidotāji, radaru operatori un apkalpojošā personāla darbinieki apgalvo, ka debesīs šad un tad notiek dīvainas lietas.

1996.gadā tikai Jorkšīras apkaimē vien trīsstūrveidīgie NLO novēroti 400 reižu. Kāda angliete sastapās ar NLO savos ārpuspilsētas īpašumos: «Dzirdēju dūcošu skaņu, palūkojos ārā un virs lauka ieraudzīju lielu trīsstūrainu plakni, kura atradās aptuveni divdesmit metru augstumā no zemes. Objekta centru ar lauku savienoja spēcīgs gaismas stars. NLO virsma bija līdzīga saburzītai cepamajai folijai. Parādoties man, tas strauji aizlidoja līdz lauka malai, kur palika karājoties gaisā.» 

Beļģija. 1990.gadā NLO pētījumu centrs Beļģijā militārpersonu uzraudzībā savāca 2500 liecības par trīsstūraino NLO parādīšanās gadījumiem. Arī tur notikuši mēģinājumi notvert trīsstūri. Divi iznīcinātāji F-16 saņēma pavēli lidojumam, kad radars konstatēja nepazīstama lidojoša objekta parādīšanos. Vērotāji no zemes redzēja astoņus lidojošos trīsstūrus, savukārt piloti apgalvoja, ka debesis bijušas tīras, lai gan viņu radari liecinājuši par NLO klātbūtni.

Francija. 1990.gada 5.novembrī gigantiski melni trīsstūri novēroti Francijā. Pār valsti lidoja vesela trīsstūru armāda, kas sastāvēja no vairāk nekā 70 objektiem. Tie lidoja horizontāli pa vienotu kursu.

Spānija. Kārtējo citplanētiešu trīsstūrveidīgo kuģu parādīšanos 1993. gadā virs spāņu Pirenejiem izskaidroja ar krievu kuģa «Kosmos–2238» krišanu. Kopš šā incidenta Spānija kļuva par valsti, kurā trīsstūrveidīgo NLO parādīšanās novērota visai bieži. 22 gadus vecais Fernando Martiness apgalvo, ka trīsstūrainais NLO pikējis viņam virsū. Martinesa motociklam esot noslāpis motors, bet NLO palicis gaisā virs jaunieša galvas. Divi mazi pelēki citplanētieši viņu ievilkuši savā kuģī. Martiness atceras tikai to, ka atguvies, kad gulējis šosejas malā, blakus bijis arī motocikls. Atgriežoties mājās, motobraucējs secinājis, ka no viņa atmiņas pazudušas divas stundas.

Latvijas trijstūrveida NLO. Latvija šai ziņā nav nekāds izņēmums. Trijstūra NLO novēroti visai daudz: virs Usmas ezera (Jānis), virs Lielupes (J.Lušņičenko ar draugiem, 1999.g.) , gigantisks trijstūra NLO virs Rīgas (Dagnis Neilands), virs Iļģuciema dzelzceļa (Jānis), virs Daugavas (Ģirts).

Skaidrojumi. Trīsstūrainie NLO ir līdzīgi amerikāņu bumbvedējiem B-2 Stealth, un dažiem pētniekiem radusies versija, ka noslēpumainie trīsstūri ir jaunākie sasniegumi, ko radījuši zemes zinātnieki, kas strādā speciāli kara rūpniecībai. Britu ufologs Tips Metjūzs apgalvo, ka vēl 1990.gadā Londonas zinātnieku grupa, kas pētījusi gravitāciju, sagatavojusi slepenu atskaiti par iespēju radīt iznīcinātāju, kas aprīkots ar elektrogravitācijas sistēmu. Tā ļauj atteikties no skaļajiem reaktīvajiem dzinējiem, un tai ir unikālas manevrēšanas spējas. Izteikti minējumi, ka militārajiem speciālistiem, izmantojot spēcīgu elektromagnētisko lauku, izdevies pārvarēt inerces spēku un radīt lidaparātu, kas spēj plivināties kā taurenis.

Saites:
NLO.
NLO klasifikācijas.