Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Huansi Džuanu autonomais reģions

Guangxi Zhuang Autonomous Region.

Dienvidu un rieteņu daļas ir vienas no noslēpumainākajiem un skaistākajiem planētas nostūriem. Akmens mežs, pazemes caurumi, lidojošas salas mākoņu jūrā, logi uz debesīm, pazemes lotosu dīķi, Ķīnas Lielais kanjons, Drakona pils, Āzijas krāšņākais ūdens aizkars udc.   

Aplūkojamie objekti.
Niedru flautas ala.
Leye-Fengshan ģeoparks. Pavisam nesen atklāta brīnumzeme ar unikāliem karsta veidojumiem.
Dashiwei Skyhole. Vairāk kā 600 m dziļš ovālas formas caurums pazemē, kur valda aizvēsturiska pasaule.
Poksinas pazemes upe. Poxin underground river. Izbrauciens ar laivu. Tajā atveras 5 Sanmentai karsta logi - unikāli dabas veidojumi.
Shegendong. Klinšu arka-pasāža.??? Kur atrodas???
Lotosa ala. Luemei Lotus cave. Ala ar pasaulē lielāko lotosa akmeņu koncentrāciju.
Builiu upe. Izbrauciena ar laivu.

Pasaku tilts. Xianren. Lielākā klinšu arka pasaulē. Tiek uzskatīts par garāko, dabiski izveidojušos tiltu pasaulē. Tas cilvēku redzeslokā nav nemaz tik sen – tiltu kāds jomas speciālists nejauši atklājis 2009.gadā ar Google Earth palīdzību. Pats tilts ir aptuveni 120 metrus garš, apsteidzot visus savus konkurentus citur pasaulē. Piekļuve tam ir sarežģīta - piekļūt var vien pa upi, kas to laika gaitā izveidojusi, tāpēc sarežģīto apstākļu dēļ tūristu straumes uz šo unikālo vietu nemaz tā neplūst.

Baimo pazemes valstība. Jāņtārpiņu uguntiņas.
Quyang ezers.

Jiuzhou paviljons. (te atrodas???)
Zosu avoti. Ķīnas lauku ainava (te atrodas???).

Mingshi upe. Gleznaina kaļķakmens klinšu ieskauta upe, ko salīdzina ar slaveno, bet tūristu masu pārņemto Lī upi pie Guiliņas.
Detian ūdenskritums. Āzijas lielākais un skaistākais ūdenskritums, kas pasakainā vietā gāžas no 70 m augstas klints 200 m platumā.

Bama. Neliels ciemats Ķīnas dienvidos, kura apkārtnē fiksēta vislielākā ilgdzīvotāju koncentrācija pasaulē (mēra vecumu virs 100 gadiem). Uz 220 000 cilvēku tur ir 58 ilgdzīvotāji.

Saites.
Ķīna.