Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Ohaija, ASV pavalsts

ASV pavalsts.

Vēsture. 1837.gadā amerikāņu zinātniskajā žurnālā bija publicēta atskaite par neparastu atradumu Ohaijas pavalsts Košoktonā. Tur tikuši uzieti daudzi kapi ar zārkiem, kuros atradušās maza auguma radījumu atliekas - to ķermeņi bijuši no 90 - 150 cm gari. 
1960.gadā Deitonā notika 1.Bionikas simpozijs, kopš tā laika uzskata, ka bionika pasāv kā atsevišķa zinātne.

Aplūkojamie objekti.
      Raitpatersonas kara bāze ar Angāru 18.
      Atkritumu rifi.
      Bethany stacija.
Dažus desmitus attālumā no Cincinatas. "Amerikas Balss" stacija. Darbojās līdz 1994.gadam, tagad tāsdaļā ir muzejs.

Mariona.
Kustīgais kapu pieminēklis. Ohaijo pavalsts Marionas kapsētā austrumu stūrī ir kapa pieminēklis, kas kustas, un neviens nezina kāpēc. Smailā, baltā granīta kolonna, kas stāv uz lielas, melnas granīta lodes, iezīmē Čārlza Merčenda un sešu viņa radinieku kapavietu. Pieminēklis uzstādīts 1897.gadā un līdz 1905.gada jūlijam nepiesaistīja uzmanību. Tad kāds strādnieks pamanīja, ka smagā melnā lode uz pieminēkļa pārvietojusies par dažiem centimetriem. Tādējādi pieminēkļa pamatnē, lodes sākotnējā savienojuma vietā ar pamatni, bija atklājies rupjš virsmas laukumiņš. Pārvietot tādu nebūtu vienkāršs darbs, jo lode sver vairākus simtus mārciņu.
Kapsētas darbinieki ar svina cementu nostiprināja lodi tās agrākajā vietā uz pamatnes. Taču pēc 2 vai 3 mēnešiem melnā lode atkal bija izkustējusies. Šoreiz tā atradās jau 25 cm attālumā no vietas, kur tai vajadzēja atrasties.
Šodien tiek apgalvots, ka lode kustību turpina.

Saites.
Amerikas Savienotās valstis.