Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Pagarinātie galvaskausi, Peru

Peru atrastie pagarinātie galvaskausi, kas citu pasaulē tādu atrasto galvaskausu starpā izceļas tik ļoti, ka nepieciešams tos izdalīt atsevišķi.

Šos galvaskausus nofotografējis Roberts Konols savu ceļojumu laikā pa visu pasauli, kad vācis materiālus par senajām civilizācijām. Par to atklāšanu viņš pats bija visai pārsteigts. To forma un izmēri ir visai anomāli un to līdzība ar cilvēku galvaskausiem ir tikai vispārīga (acu orbītas, smadzeņu "kārba," deguna caurums, žokļi). Lai gan deformācijās nevar palielināt smadzeņu kārbas tilpumu, tomēr Konolija uzietajiem galvaskausiem tilpums turpat vai divas reizes pārsniedz parasta cilvēka galvaskausa tilpumu. Lai gan ir zināmas slimības, kuru gadījumā cilvēka galvaskausa tilpums var palielināties, tomēr tādas intensitātes palielināšanās gadījumā cilvēks būtu "dārzeņa" stāvoklī un diezin vai spētu izdzīvot līdz pieauguša cilvēka vecumam. 

Fotogrāfijas ar tiem Konolijs 1995.gadā izdeva atsevišķā kompaktdiskā ar nosaukumu "Senās gudrības meklējumi." Neparastie galvaskausi izraisījuši lielu ievērību un ufologi uzskata, ka tie varētu būt pašu Atnācēju jeb "dievu" galvaskausi un min kā vienu no iespējamiem pierādījumiem Paleokontakta teorijai.

Saites.
Galvaskausu deformācijas.
Paleokontakta teorija.
Ufoloģija.