Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Pasaules gals

Ar pasaules galu parasti saprot nevis pilnīgu Zemes iznīcināšanu, bet gan dzīvības (parasti - cilvēku) masveida bojāeju. Patiesi, uzkrātais faktoloģiskais materiāls nepārprotami liecina ka mūsu planētu vairākkārt (vismaz 7 reizes) skārušas masveida izmiršanas, kad izzudušas 90-95% sugu.

Mitoloģijā. Par pasaules gala stāstu būtu uzskatāmi bībeliskie "grēku plūdi," kādi stāsti pasaules tautu folklorā sastopami visapkārt pasaulei - skatīt Pasaules Plūdu stāstus
Kristīgā baznīca pasaules galu sauc par Pastaro dienu, taču noraida jebkurus pravietojumus par Pastarās dienas konkrētu datumu kā melīgus: "Par šo dienu un stundu nezina neviens, tikai Tēvs Debesīs." Kristieši uzskata, ka Pastarā tiesa sāksies līdz ar Kristus otro atnākšanu, kad Dieva priekšā stāsies dzīvie un mirušie. Taisnajie nonāks mūžīgā svētlaimē kopā ar Dievu, bet grēcinieki cietīs mūžīgas mokas, savukārt Zeme ar visu uz tās kopā sadegs.

Hipotēzes.
26 000 000 gadu cikliskums. Tādu ciklisku likumsakarību uzgājuši zinātnieki D.Raups un J.Sepkovskis no ASV, un saista to ar Saules dvīņu zvaigzni Nemezīdu.
Z.Sitčina Nibiru teorija. Izklāstījis 1976.gadā savā grāmatā "12.planēta."
Pasaules gala stāstus lielādaudzumā var sastapt Blavatskas, Rēriha un citu ezotēriķu murgu pierakstos. Tur runāts par globālām katastrofām un senu civilizāciju izzušanām simtiem tūkstošu un pat miljonu gadu atpakaļ.

1919.gada 17.decembrī vajadzēja notikt seismiskās aktivitātes pētnieka un meteorologa Alberta Porta (Albert Porta) prognozētajam pasaules galam. Ports paredzēja, ka 17.decembrī sešas planētas nostāsies taisnā līnijā, un šis novietojums izraisīs spēcīgu magnētisku straumi, kas ieurbsies Saulē, izraisot degošas gāzes eksplozijas, kas sasniegs Zemi un iznīcinās uz tās pastāvošo dzīvību. Tiesa gan, pasaules gals šai dienā nepienāca, taču, tuvojoties „pasaules galam”, palielinājās reģistrēto pašnāvību un histēriju skaits visā pasaulē.