Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Neizskaidrotais

Vai Pentagona publiskotie video pārliecinoši pierāda NLO eksistenci?

Kad 2020.gada 27.aprīlī ASV Jūras kara flote savā mājas lapā oficiāli publicēja trīs nelielus, zemas izšķirtspējas, graudainus video fragmentus, kuros redzami ar iznīcinātājlidmašīnu infrasarkano staru borta kamerām 2004. un 2015.gadā nofilmēti neidentificēti lidojoši objekti, šī ziņa momentā aplidoja visus lielākos pasaules tīmekļa portālus, cita starpā nokļūstot arī delfi.lv. Daudziem lasītājiem pirmajā brīdī šķita, ka citplanētu jeb citu dimensiju saprāta un/vai tehnoloģiju klātbūtne uz Zemes beidzot ir pārliecinoši pierādīta, pat vēl vairāk - ka to esamību oficiāli atzinusi pasaules varenākās lielvalsts - ASV - aizsardzības ministrija. Diemžēl, iedziļinoties lietas būtībā un iegūstot papildu materiālus, kritiski domājošo entuziasms noplaka, jo kļuva skaidrs, ka, gluži tāpat kā līdz šim, vēl joprojām nekas nav skaidrs...

Lasīt tālāk ...

Sulla un satīrs

Nezināmā pētniekiem allažiņ ir likušās interesantas daudzu seno hroniku epizodes, kurās senie autori aprakstījuši lietas vai parādības, kurām tobrīd nav bijis izskaidrojuma. Daļa no mūsdienu ufoloģiskajā literatūrā minētajām seno hroniku epizodēm patiesi ir atrodamas senajos rakstos, taču mēdz gadīties arī tā, ka mūsdienu autori šos notikumus ir izdomājuši paši vai arī pārpublicējuši savos darbos kāda cita izdomātus notikumus. Falsifikatori saprot, ka reti kuram lasītājam pietiks pacietības atrast pirmavotu un noskaidrot patiesību.

Lasīt tālāk ...

Valda Šneidere arī redzējusi Zaļo Jumpravu

Valda Šneidere strādā Dundagas pils viesnīcā no 2009.gada. Protams, ka zinājusi leģendu par rūķu kāzām pilī un Zaļo Jumpravu, kas kopš tiem laikiem mēdzot spokoties. Nu, bet par to jau dzirdējis ir ik katrs dundadznieks: "Pret slaveno rūķīšu teiku es neizturējos nekā, būtībā es nedomāju par šīm lietām." Tomēr, kad sākusi darbu pilī, bijusi visai savāda sajūta, bet arī to jau var saprast - pils ir senlaicīga un liela, dažādu tumšu stūru un attālu pažobeļu še ir daudz.

Neparastais gadījums, par kuru Valda bija ar mieru Alienam.lv laipni pavēstīt, laikam esot noticis laikam otrajā darba gadā, ne pirmajā - tātad tas varētu būt 2011.gads. Toties dienu gan Valda sakās atceramies precīzi - tā esot bijusi ceturtdiena, 23.novembris, veļu laiks.

Lasīt tālāk ...

Gunta Reķe un Kristīne Cīrule stāsta kā Zaļā Jumprava cērt durvis un spēlē novusu

Gunta Reķe strādā Dundagas pils viesnīcā 17 gadus, t.i. no 2002.gada. Toreiz pilī vēl nebija veikts remonts un vēl bija jauniešiem kopmīne. Viesnīcu ierīkoja vēlāk.

Guntas meita Kristīne Cīrule, kas bieži apmeklējusi pili mātes darba dēļ, atceras nenosakāma avota mūzikas skanēšanu pilī: "Pilī skan melodija, gaitenī uz Kolonnu zāli. Ne svilpo, ne mūzika, bet tā kā melodija kaut kāda. Nakts, pus divpadsmit... Ne augšā muzikas skolā. Mazais teica: "Tas i flauta." Jā, kurš gan naktī te flautu spēlēs. To dzidējām mēs trijatā - vīrs Jānis vēl un puika mazais."

Lasīt tālāk ...

Aivars Feldmanis stāsta par tikšanos ar Balto dāmu

Aivars Feldmanis (dz.1956.g.) ir interesanta personība, kas Aliens.lv lasītājam jau pazīstams no neparastā stāsta par to, kā jaunībā redzējis rūķi. Tomēr šai rakstā pastāstīsim par notikumiem XX gs. 90.gados, kad Aivars bija Karostas Liepājas garnizona virssardzes priekšnieks un kā tāds nācis saskarē ar pārdabiskām norisēm. Aivars ir senākais mums zināmais avots liecībām par Karostas cietuma Balto dāmu.

Lasīt tālāk ...

NLO virs Mehikas

Kā gadījies, kā ne, bet pārskatot fotogrāfiju klāstu, kuras Alienam.lv laipni piešķīris mūsu lasītājs Ralfs, Mazais Zaļais uzdūrās šādai fotogrāfijai un akal sapriecājās. Kā nekā sen jau nebija nekādu ziņu no mājām. Gandrīz vai lieki piebilst, ka pats fotogrāfijas veicējs nemaz nezināja par šādu savu nofotografēto objektu un bija visai izbrīnīts, kad Aliens.lv viņam to pavēstīja.

Lasīt tālāk ...

Roberts Brants stāsta par "šķīvīti" Pāvu ielā pie Ķīšezera

Roberts Brants ir jogas pasniedzējs studijā "Daya Yoga." Par savu aizraušanos ar jogu viņš pats saka tā: "Mans jogas ceļš aizsākās 2005.gadā. Jogai var būt daudz dažādu virzienu un pielietojumu. Mans mērķis šobrīd ir kļūt par sava ķermeņa, prāta un dzīves saimnieku nevis otrādi, ko novēlu aŗī citiem. OM." Bez tam Roberts ir arī mūziķis - pūš tūbu un spēlē basģitāru. Tomēr Aliens.lv interesi Roberts izsaucis tieši ar to, ka zēna gados redzējis tā saucamo "lidojošo šķīvi."

Lasīt tālāk ...

Aivars Feldmanis zēna gados Grobiņā novērojis rūķi

Publicējam Aivara Feldmaņa stāstījumu par to kā puikas gados Grobiņā redzējis rūķi. Feldmaņa kungs vispār ir ļoti interesanta persona, jo viņa mutei pieder arī pašlaik interesantākie dzirdētie stāsti par Karostas Balto dāmu, jo XX gs. 90.gados ieņēma Liepājas Karostas cietuma priekšnieka amatu un tā nonācis saskarē ar šo neparasto parādību. Kā jau parasts tādiem cilvēkiem, satikšanās ar paranormālām parādībām dzīvē notikušas vairākas - no šejienes arī šis jaukais rūķu stāsts.

Lasīt tālāk ...

Ufologs: noslēpumainā gaisma pierāda, ka Marsa pazemē dzīvo saprātīgas būtnes

Marsa pašgājēja "Zinātkāre" uzņemtajā fotogrāfijā redzamā spilgtā gaisma, kas tālumā pie apvāršņa it kā paceļas augšup no zemes, pierāda saprātīgas dzīvības eksistenci zem Sarkanās planētas virskārtas, savā blogā "UFO Sightiting" raksta Taivānā dzīvojošais ufologs Skots Varings.

Lasīt tālāk ...

Vilnis Strods. Es, aijavaska un Roberts

Ievada vietā

Nez vai kaut katrs desmitais uz ielas Rīgā apturētais cilvēks būs dzirdējis vārdu aijavaska, - vēl mazāk spēs paskaidrot tā būtību. Tomēr man šī lieta ir interesējusi jau vairākus gadus, kopš izlasīju Grema Henkoka grāmatu "Pārdabiskais: tikšanās ar senajiem cilvēces skolotājiem."

Lasīt tālāk ...