Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Trakā, trakā, trakā pasaule

Call me They: Mans vārds ir Leģions

Dižā vācu filozofa Špenglera jau pirms 100 gadiem saskatīto Rietumzemes norietu šodien cita starpā pavada deģenerātu izvirtību publiska manifestācija (tā saucamie “praidi”) un visu iespējamo psihoreproduktīvo saslimšanu normalizācija, tās pasniedzot nevis kā oportūnistikas nelabvēlīgu ģenētisku vai ekoloģisku faktoru patoloģiski bojātu smadzeņu suicidālas fluktuācijas, bet kā patriarhālo balto rasistu-supremācistu apspiesto “nabadziņu” iepriekš neatzītus, bioloģiski pastāvošus “dzimumus” jeb “dženderus.”

Lasīt tālāk ...

Budistu templis Taizemē par nelielu samaksu piedāvā iespēju nomirt un augšāmcelties

Kādā Taizemes Nahonajokas (Nakhon Najok) provinces templī – Promanē (Wat Prommanee) – jau kopš 2005.gada ik dienas tiek piedāvāts atdzimšanas pakalpojums – par nelielu atlīdzību ikviens var piedalīties rituālā, kura laikā dalībnieki ieguļās zārkos, simboliski mirst un jaunpiedzimuši ceļās augšā, lai sāktu jaunu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

"Krievu pasaules" saplēsto trauku cenrāži

Vienas no bandīšfilmu jaukākajām un aizraujošākajām ainām vienmēr ir bijuši kautiņi krogos. Krogi bijuši tā vieta, kur dažāda ranga gangsteriem, kriminālām autoritātēm un vienkāršiem urkām notriekt "godīgā" darbā iegūtos finanšu līdzekļus. Savukārt poličiem, mentiem un citiem kārtībniekiem tā bieži vien bijusi reta iespēja kādu no šiem "lielceļa bruņiniekiem" sašņorēt, esot tam viegli iesilušam un, varbūt, zaudējušam citkārt manīgo ožu un konspirācijas spējas. Kā viena no tādām klasiskām ainām nāk prātā padomju laika seriāla "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" aina krogā, kurā Melnā kaķa bandas vadonis Fokss izmanto oficianti, lai ar viņas ķermeni izsistu logu un aizbēgtu.

Skaidrs, ka tādas "aušības" krogu, kafejnīcu un citu sabiedrisko ēdinātavu telpās rada būtiskus materiālus zaudējumus - sasisti šķīvji un glāzes, izdauzīti logi un saplēstas galdudrānas.

Lasīt tālāk ...

Haklberijs Fins iekļauts Virdžīnijas persona non grata sarakstā

ASV Virdžīnijas pavalsts Akomakas grāfistes valsts skolās noteikts pagaidu aizliegums mācību procesā izmantot divus populārus amerikāņu literatūras klasikas darbus – Marka Tvena “Haklberija Fina piedzīvojumus” un Hārperas Lī “Kas nogalina lakstīgalu”. Aizlieguma iemesls – abu daiļdarbu tekstā bieži sastopamais, briesmīgais, neizrunājamais, ne uz papīra, ne sienas nerakstāmais “N vārds.”

Lasīt tālāk ...

Katoļu baznīca izveido telefona līniju saziņai ar sātana izdzinējiem

Atbildot uz augošo pieprasījumu pēc velna izdzinēju pakalpojumiem, katoļu baznīca Milānas diacēzē (Itālija) izveidojusi "karsto" telefonu saziņai ar eksorcistiem. Monsiņjors Angelo Mašeroni, diacēzes eksorcistu galva kopš 1995.gada, paskaidroja, ka kūrija vienlaikus ar telefonlīnijas izveidi norīkojusi šim pienākumam divas reizes vairāk priesteru nekā iepriekš, jo palīdzības lūgumu skaits pēdējo 15 gadu laikā divkāršojies.

Lasīt tālāk ...

Pasaules gala gaidītājiem liedz pieeju 'glābšanas stacijai' Bugarāža kalnā Dienvidfrancijā

Francijas varas iestādes, nosakot pārvietošanās ierobežojumus, satriekušas cerības visiem tiem 2000.g. 21.decembrī ezotēriķu un "jaunā laikmeta" kustības praviešu izsludinātā pasaules gala gaidītājiem, kuri cerēja rast glābiņu mistiskiem nostāstiem apvītajā Bugarāža kalnā (Pic de Bugarach) Odas (Aude) departamentā Langedokas-Rusijonas reģionā.

Lasīt tālāk ...

Norvēģijas karalis domā, ka homoseksuālisms ir norvēģu etniskās identitātes pazīme...

Kad viena persona cieš no kādas apmātības, mēs to saucam par psihisku saslimšanu,
Kad tā notiek ar veselu sabiedrību, šī novirze kļūst par normu...

Lasīt tālāk ...

Vācijā aizliedz pārdot 2500 gadu senu "naida" monētu

Pasaulē lielākās interneta izsoļu platformas E-bay Vācijas nodaļa, norādot, ka piedāvātais priekšmets ir "naidpilns vai diskriminējošs," nesen aizliegusi Minhenes numismātikas veikalam Numismatik Lanz pārdot savā vietnē kādu IV-V gs.pmē. monētu, uz kuras bija attēlots ugunskrusts.

Lasīt tālāk ...

Dagestāņu vecmāmiņa ar cirvi nogalina traku vilku

Ja Sarkangalvīte dzīvotu Dagestānā, viņas vecmāmiņai, iespējams, nevajadzētu malkascirtēja palīdzību, lai tiktu galā ar ļauno vilku. Katrā ziņā tas pavisam noteikti nebija vajadzīgs pensionārei Aišatai Maksudovai, kuras lopu aplokam pielavījies pelēcis nekavējās uzbrukt saimniecei, kad tā centās aizdzīt nelūgto viesi.

Lasīt tālāk ...

Kā zobārsts karavīram smadzenes sačakarēja...

Kā zināms, 100% drošs šajā pasaulē nav nekas. Īpaši jau ķirurģiskas manipulācijas. Pat tādas salīdzinoši vienkāršas operācijas kā zoba kanālu tīrīšana var izraisīt negaidītas, smagas sekas. 2005.g. martā par to pārliecinājās kāds Vācijā novietots britu kareivis, kurš, kā vēstīs žurnālā "Neurocase" publicētā rakstā, pēc zobārsta apmeklējuma ieguva retu amnēzijas paveidu.

Lasīt tālāk ...