Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Trakā, trakā, trakā pasaule

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV pilsētās. Ir notikuši tik lieli nemieri un laupīšanas, ka vismaz 200 pilsētās tika izsludināta komandantstunda un 31 pavalstī ievesta Nacionālā gvarde. Gribētos domāt, ka šī ir tikai vēl viena nodaļa rasu nemieru sarakstā, bet tā vis nav. Tagad ir citādi. Šeit nozīmīgi dalībnieki un pat uzsācēji ir arī baltie. Pirmo reizi Amerikas vēsturē daudzi baltie domā un uzvedas tāpat, kā aizvainotie melnie. Tas ir tāpēc, ka daudzi baltie ir pieņēmuši uzskatu, ka tikai baltie ir personīgi atbildīgi par melno kļūmēm; ka ikviens baltais ir iesaistīts "balto pārākuma" sistēmā, kura ekspluatējot melnos.

Lasīt tālāk ...

Bulgāru patriota atklāta vēstule attiecībā uz Stambulas konvenciju

Ne tikai Latvijā noris kaislības Stambulas konvencijas ratificēšanas sakarā. Arī Bulgārijā tās nerimst un ir ne mazāk asas. ŠĪ ir bulgāru patriota atklāta vēstule attiecībā uz Stambulas konvenciju

Lasīt tālāk ...

Guru sapnis par apraktiem dārgumiem izraisa zelta drudzi Indijā: meklēšanu savā ziņā pārņem valdība

Sapņi mēdz būt dažādi, taču kopumā tos varam iedalīt parastos un neparastos jeb īpašos sapņos. Pie pēdējiem, kas, kā zināms, katru nakti nerādās, var pieskaitīt sapņus, kuros cilvēks no dievības, gara, citu pasauļu būtnes vai iepriekš mirušas personas saņem kādu īpašu informāciju vai vēstījumu. Atsevišķa šo sapņu grupa ir sapņi par noteiktā vietā apraktu naudu vai citām bagātībām. Par šādiem sapņiem un veiksmi vai neveiksmi pēc tajos saņemtajiem norādījumiem meklējot mantu, stāsta arī daudzu tautu, tai skaitā latviešu teikas un nostāsti. Taču, šķiet, tik milzīgas bagātības, par kādām sapnī uzzinājis Indijas ziemeļu pavalsts Utaras Unnao rajona Daundijas (Daundia Khera) ciemata vietējais guru, neviens vēl līdz šim nav meklējis.

Svāmī Šobans Sarkars nesen nosūtīja vēstuli Indijas Valsts bankai, tajā pavēstot ka pie viņa sapnī atnācis viens no indiešu brīvības cīņu vadītājiem, 1859.gadā britu nogalinātais radža Rao Rams Bakšs Sings, kurš pastāstījis, ka zem viņa kādreizējās pils drupām ir apraktas 1000 tonnas zelta. Šīs bagātības, kuru iespējamo vērtību lēš uz 40 miljardiem dolāru, radža esot novēlējis izmantot Indijas iedzīvotāju labā, lai palīdzētu pārvarēt ekonomiskās grūtības, kurās valsts patlaban nonākusi. 

Lasīt tālāk ...

Brīnums, kas nenotika...

"Āfrikas dienu" sagaidot [1], aliens.lv nolēmis dot savu ieguldījumu šajā Latvijai tik svarīgajā pasākumā, sagatavojot mazu, mazu (patiešam mazu, bet toties informatīvi koncentrētu) monogrāfiju par kristietības paradigmu un tās izaicinājumiem mūsdienu Āfrikas sabiedrībā. Ņemat nu par labu, kas mums sanācis.

Lasīt tālāk ...

Svazijas raganām noteikts lidojuma augstuma limits - 150 metri

Svazijas, - nelielās Dienvidāfrikas Republikas robežvalstiņas - raganām, ja tās gribēs doties mežonīgā jājienā pa gaisu uz slotas, tagad jārēķinās ar valsts noteiktiem lidojuma augstuma ierobežojumiem. Raganas, ziņo Svazijas "The Star," kuras pieķers lidojam augstāk par 150 metriem virs zemes, tiks arestētas un sodītas ar naudas sodu aptuveni 55 000 dolāru apjomā.

Lasīt tālāk ...

Call me They: Mans vārds ir Leģions

Dižā vācu filozofa Špenglera jau pirms 100 gadiem saskatīto Rietumzemes norietu šodien cita starpā pavada deģenerātu izvirtību publiska manifestācija (tā saucamie “praidi”) un visu iespējamo psihoreproduktīvo saslimšanu normalizācija, tās pasniedzot nevis kā oportūnistikas nelabvēlīgu ģenētisku vai ekoloģisku faktoru patoloģiski bojātu smadzeņu suicidālas fluktuācijas, bet kā patriarhālo balto rasistu-supremācistu apspiesto “nabadziņu” iepriekš neatzītus, bioloģiski pastāvošus “dzimumus” jeb “dženderus.”

Lasīt tālāk ...

Budistu templis Taizemē par nelielu samaksu piedāvā iespēju nomirt un augšāmcelties

Kādā Taizemes Nahonajokas (Nakhon Najok) provinces templī – Promanē (Wat Prommanee) – jau kopš 2005.gada ik dienas tiek piedāvāts atdzimšanas pakalpojums – par nelielu atlīdzību ikviens var piedalīties rituālā, kura laikā dalībnieki ieguļās zārkos, simboliski mirst un jaunpiedzimuši ceļās augšā, lai sāktu jaunu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

"Krievu pasaules" saplēsto trauku cenrāži

Vienas no bandīšfilmu jaukākajām un aizraujošākajām ainām vienmēr ir bijuši kautiņi krogos. Krogi bijuši tā vieta, kur dažāda ranga gangsteriem, kriminālām autoritātēm un vienkāršiem urkām notriekt "godīgā" darbā iegūtos finanšu līdzekļus. Savukārt poličiem, mentiem un citiem kārtībniekiem tā bieži vien bijusi reta iespēja kādu no šiem "lielceļa bruņiniekiem" sašņorēt, esot tam viegli iesilušam un, varbūt, zaudējušam citkārt manīgo ožu un konspirācijas spējas. Kā viena no tādām klasiskām ainām nāk prātā padomju laika seriāla "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" aina krogā, kurā Melnā kaķa bandas vadonis Fokss izmanto oficianti, lai ar viņas ķermeni izsistu logu un aizbēgtu.

Skaidrs, ka tādas "aušības" krogu, kafejnīcu un citu sabiedrisko ēdinātavu telpās rada būtiskus materiālus zaudējumus - sasisti šķīvji un glāzes, izdauzīti logi un saplēstas galdudrānas.

Lasīt tālāk ...

Haklberijs Fins iekļauts Virdžīnijas persona non grata sarakstā

ASV Virdžīnijas pavalsts Akomakas grāfistes valsts skolās noteikts pagaidu aizliegums mācību procesā izmantot divus populārus amerikāņu literatūras klasikas darbus – Marka Tvena “Haklberija Fina piedzīvojumus” un Hārperas Lī “Kas nogalina lakstīgalu”. Aizlieguma iemesls – abu daiļdarbu tekstā bieži sastopamais, briesmīgais, neizrunājamais, ne uz papīra, ne sienas nerakstāmais “N vārds.”

Lasīt tālāk ...

Katoļu baznīca izveido telefona līniju saziņai ar sātana izdzinējiem

Atbildot uz augošo pieprasījumu pēc velna izdzinēju pakalpojumiem, katoļu baznīca Milānas diacēzē (Itālija) izveidojusi "karsto" telefonu saziņai ar eksorcistiem. Monsiņjors Angelo Mašeroni, diacēzes eksorcistu galva kopš 1995.gada, paskaidroja, ka kūrija vienlaikus ar telefonlīnijas izveidi norīkojusi šim pienākumam divas reizes vairāk priesteru nekā iepriekš, jo palīdzības lūgumu skaits pēdējo 15 gadu laikā divkāršojies.

Lasīt tālāk ...