Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

 

Fen-šui paņēmieni, kas palīdzēs piesaistīt naudu

[Reklāmas materiāls]

Fen-šui ir tūkstošiem gadu sena Ķīnas mācība, kas nosaka to, kā dzīvot saskaņā ar apkārtējo vidi. Dzīvošana pēc Fen-šui principiem ir labākais veids, kā piesaistīt sev visu vēlamo, tajā skaitā arī finansiālo labklājību. Mūsdienās, kad tik daudziem cilvēkiem ir finansiālas problēmas (vairāk par šo tematu rakstā kredits247.lv mājas lapa), prasme piesaistīt naudu noteikti ir ļoti aktuāla, tāpēc šeit būs daži Fen-šui noslēpumi, kas jums palīdzēs uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Lasīt tālāk ...

Veidi, kā pārlieku liela taupība var sabojāt finansiālo situāciju

[Reklāmas materiāls]

Lai varētu izveidot stabilu finansiālo situāciju, pats svarīgākais ir iemācīties taupīt naudu. Vairāk par dažādām noderīgām taupīšanas metodēm varat lasīt finanšu portālā kreditos247.es, taču jāsaprot, ka ne vienmēr taupība ir racionāla. Reizēm centieni ietaupīt naudu tieši nodara ļaunumu finansiālajam stāvoklim, nevis to uzlabo. Šeit būs daži piemēri tam, kā pārlieku liela taupība var negatīvi ietekmēt jūsu finansiālo situāciju.

Lasīt tālāk ...

Kāds naudasmaks piesaista finansiālo labklājību?

[Reklāmas materiāls]

Vai esat pamanījis to, ka dažiem cilvēkiem naudas nekad nav un viņiem ir jāņem ātrie kredīti jeb pikavippi, lai izdzīvotu, kamēr pie citiem nauda teju vai līp klāt? Protams, daudz kas ir atkarīgs no ienākumu avotiem un prasmes rīkoties ar naudu, bet pat cilvēkiem ar līdzīgu sociālo stāvokli un dzīvesveidu finansiālās situācija mēdz pat ļoti atšķiries. Nereti atrisinājums ir tajā, ka vieni bloķē savas naudas enerģētisko plūsmu, kamēr otri to tieši veicina. Labākais veids, kā ietekmēt šo enerģētisko plūsmu ir radot naudai labvēlīgu vidi tieši tur, kur tā pavada visvairāk laika – naudasmakā. Kādam tad ir jābūt naudasmakam, lai tas piesaistītu finansiālo labklājību?

Lasīt tālāk ...

Attaisnojumi, kas neļauj izkļūt no parādu jūga

[Reklāmas materiāls]

Pēdējā laikā lielai daļai cilvēku ir problēmas ar kredītu atmaksu. Parasti šīs problēmas rodas tad, kad tiek neapdomīgi paņemts kāds ātrais kredīts un pēc tam tas tiek atmaksāts, ņemot citus kredītus. Protams, var būt arī citādas situācijas, bet, nonākot parādu jūgā, vajadzētu sākt aktīvi rīkoties, lai no šiem parādiem pēc iespējas ātrāk tiktu vaļā. Daudzi saprot, ka parādi nav vēlami un ka tos vajadzētu censties atmaksāt, nevis turpināt ņemt jaunus kredītus, taču nereti tas netiek darīts. Cilvēki izdomā visdažādākos attaisnojumus, lai neuzsāktu parādu atmaksu. Šie attaisnojumi neļauj izkļūt no parādu jūga un rodas arvien lielākas problēmas. Kas ir galvenie attaisnojumi, ko cilvēki izmanto, lai turpinātu audzēt savu parādu, un kā ar tiem cīnīties?

Lasīt tālāk ...