Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Officeday kosmiskās sacīkstes "Labākā komanda 2021"

[Reklāmas materiāls]

Officeday aicina uzņēmumus piedalīties izaicinājumā, kur ir iespēja parādīt savu labāko komandu un sacensties par iespēju iegūt vērtīgas balvas! Reģistrējies un sāc kosmiskās sacensības!

Lasīt tālāk ...

Kuras horoskopa zīmes ir lielākie naudas magnēti?

[Reklāmas materiāls]

Vai Tavās likteņa kārtīs ir ierakstīts, ka Tu būsi bagāts, panākumu pilns un pelnīsi lielās summas? Ja Tu nezini atbildi uz šo jautajumu, tad zini - iespējams tā slēpjas zvaigznēs.

Lasīt tālāk ...

Compeuro.lv: izvēlieties izdevīgāko aizdevumu un nepārmaksājiet

[Reklāmas materiāls]

Teju jebkuram latvietim, kurš var pārstāvēt visdažādākās dzīves un profesiju jomas, vismaz reizi dzīvē ir bijusi nepieciešama lielāka vai mazāka finansiāla palīdzība no malas. Izvēle par labu personīgajam aizdevumam var tikt veikta, lai spētu ar vienu maksājumu segt visu samaksu par izglītību, nelielas uzņēmējdarbības uzsākšanai nepieciešamie līdzekļi, lai noorganizētu sapņu kāzas, aizbrauktu tālākā vai ilgākā atvaļinājumā, iegādātos jaunu automašīnu un tamlīdzīgi. Ātrie kredīti var padarīt jūsu sapni par realitāti īsākā laika posmā, kā nepieciešamo līdzekļu iepriekšēja uzkrāšana. Personīgais aizdevums jeb ātrais kredīts ir tāds, kurā jūs aizņematies naudu, kas tiek atmaksāta ik mēnesi noteiktās daļās, atmaksā iekļaujot gan pamatsummu, gan arī procentus. Aizdevums parasti ir īstermiņa – no pāris mēnešiem līdz vidēji pieciem gadiem. Tā kā uz šo brīdi ātro kredītu piedāvājumu sniedzēji ir krietni izauguši skaitā, bieži tiek piedāvātas visdažādākās ātro kredītu akcijas, kas ļauj ietaupīt naudu aizņemoties (parasti uz atmaksas procentu rēķina).

Lasīt tālāk ...

Fen-šui paņēmieni, kas palīdzēs piesaistīt naudu

[Reklāmas materiāls]

Fen-šui ir tūkstošiem gadu sena Ķīnas mācība, kas nosaka to, kā dzīvot saskaņā ar apkārtējo vidi. Dzīvošana pēc Fen-šui principiem ir labākais veids, kā piesaistīt sev visu vēlamo, tajā skaitā arī finansiālo labklājību. Mūsdienās, kad tik daudziem cilvēkiem ir finansiālas problēmas (vairāk par šo tematu rakstā kredits247.lv mājas lapa), prasme piesaistīt naudu noteikti ir ļoti aktuāla, tāpēc šeit būs daži Fen-šui noslēpumi, kas jums palīdzēs uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Lasīt tālāk ...