Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Pederastija, homoseksuālisms

Neabšaubāmi, pederastija kā parādība bijusi visos cilvēces vēstures posmos.

Neapšaubāmi, liela nozīmē te varētu būt ģenētikai, taču homoseksualitātes gēns vēl nav noteikts. Zinātnieki vērš uzmanību uz šimpanžu uzvedību, jo tās, tāpat kā cilvēki, dzīvo baros. Tādejādi, iespējams, izveidojās gēni, kas veicināja emocionālu pieķeršanos arī starp viena dzimuma pārstāvjiem, un kaut kādu iemeslu dēļ simpātijas erotizējās. Vienā no šimpanžu paveidu sabiedrība (bonabo) ir ārkārtīgi seksuāla - tajā sastopamas visu veidu seksuālas attiecības, arī orālās, anālās un masturbācija. Šie šimpanzes seksuālās attiecības kalpo arī konfliktu noregulēšanai un draudzības nostiprināšanai. Iespējams, kādas seksuālas tendences no pundurpērtiķiem tikušas arī cilvēkiem.

1895.gadā par pederastiju – „amorālu uzvedību un sakariem ar vīrieti” – Londonas tiesa notiesāja dzejnieku Oskaru Vaildu ar vairākiem gadiem cietumā.

Harijs Hejs un „Matačīnu biedrība.” Katolis Harijs Hejs šo biedrību nodibināja 1950.gadā un tā sekmēja pederastu tiesību aizstāvību ASV. Pats viņš jau 14 gadu vecumā stājās sodomiskās attiecībās uz kruīza kuģa Kalifornijā ar 10 gadu vecāku jūrnieku Metu.
Hejs bija dzimis katoļu ģimenē un audzināts katoļu garā, taču aizgāja no baznīcas un pameta koledžu. Devās uz Holivudu laimi meklēt, tur iepazinās ar kinorežisoru Džordžu Openheimeru, kas ieveda Heju pilsētas pederastu tīklā. Vienlaicīgi viņš aizrāvās ar marksistiskām idejām un pat apprecēja komunisti Anitu Platkiju. Viņu 13 gadu laulības laikā Hejs turpināja skraidīt pa pilsētu savās homoseksuālajās dēkās.
1948.gadā Hejs formulēja „Matačīnu biedrības” principus un teoriju. Hela teorija pauda, ka homoseksuāļu kulturālā minoritāte tiekot apspiesta no heteroseksuāļu majoritātes.
1950.gadā Hejam gadījās mīlas dēka ar gados jauno Rudiju Gernreihu, kas bija kreisi noskaņots emigrants. Ar viņa palīdzību Hejs vervēja Matačīnu biedrībai pirmos dalībniekus. Neapšaubāmi šī biedrība izvērtās par homoseksuāļu kustības aizsākumu.

Ziemeļamerikas vīriešu / zēnu mīlestības asociācija. Tā tika dibināta 1978.gadā ASV Bostonā. Bieži tur ar runām uzstājās Harijs Hejs.

Mūsdienās. Pašreizējā homoseksuāļu agresija jau tuvinās seksuālas revolūcijas robežai. Homoseksuāļi sagatavo sabiedrību pieņemt vēl neizvēlīgākas un nenormālākas uzvedības formas.

Pederastija ASV. 1973.gadā īpatnējos apstākļos ASV Psihiatru asociācija atzina, ka homoseksualitāte nav saistīta ar psiholoģisku novirzi.
1978.gada 25.jūnijā Sanfrancisko pederastu gājienā pirmo reizi pidari izmantoja varavīkšņu krāsu karogu. To ar saviem dupšpisējiem no diviem milzīgiem muslīna gabaliem sašuva Gilberts ???????
Pirmo reizi pederastijas legalizācijas mēģinājums prezidenta līmenī notika pirmās Baraka Obamas vēlēšanu kampaņas laikā, kad demokrāti, kurus Obama pārstāvēja, savā programmā pauda atbalstu viendzimumu "laulībām," un uzskatīja, ka tādiem pāriem būtu tādas pašas tiesības kā normāliem laulātajiem pāriem. Demokrāti aicināja atcelt pilnībā 1996.gada Laulības aizsardzības likumu. Tam pretojas republikāņi, kas uzskatīja, ka pavalstu valdībām ir tiesības neakceptēt šāda veida izmaiņas.
Valstiskā līmenī homoseksuāļu "laulības" nav atļautas un tas atstāts katras pavalsts ziņā:
      Masačusetsa - 2004.g.
      Konektikuta - 2008.g.
      Aijova - 2009.g.
      Vērmonta - 2009.g.
      Ņūhempšīra - 2010.g.
      Ņujorka - 2011.g.
      Mena - 2012.g.
      Mērilenda - 2012.g.
      Vašingtona - 2012.g.

1981.gadā Pasaules Veselības organizācija izsvītroja homoseksualitāti no Starptautiskās slimību klasifikācijas.
1989.gada 1.oktobrī Dānija kļuva par pirmo valsti, kas atļāva oficiāli dibināt viendzimumu pāru civilsavienību, partnerattiecības. Tagad tas atļauts 15 Eiropas padomes valstīs (13 no tām ir Eiropas savienības valstis).
2001.gadā Nīderlande kļuva par pirmo valsti, kas homoseksuāļu civilsavienību sāka uzskatīt par laulību.

Pederastija Brunejā. Homoseksuālas attiecības Brunejā tika soditas ar 10 gadu ieslodzījumu.
2019.gada 3.aprīlī Brunejas sultāns Hasanals Bolkija  aicināja strikti sekot islāma mācībai un cita starpā paziņoja, ka ar nāvessodu tiks sodīta pederastija. Par lesbismu draudēs 40 pletnes cirtienu.

Pederastija Kanādā. Viendzimumu "laulības" legalizētas kopš 2005.gadā. Premjers Džastins Trudo piedalījās pederastu praidā Torontā.
2016.gadā pēc veselu nedēļu ilgām debatēm Anglikāņu baznīca (trešā lielākā kristiešu konfesija valstī) nobalsoja pret viendzimuma "laulību" atzīšanu.

Krievijā. 2013.gada jūnija beigās krievu prezidents Putins parakstīja likumu par homoseksuālisma propagandas aizliegumu bērnu un pusaudžu vidū. Pēc tā sanāk, ka ir pretlikumīgi teikt, ka homoseksuālu cilvēku attiecības ir vienlīdzīgas ar heteroseksuālu cilvēku attiecībām.
Bez tam, krievu likumdevēji aizlieguši arī bērnu adopciju uz valstīm, kur atļautas viendzimuma "laulības."

Maltā. 2016.gada decembrī valsts parlaments aizliedza homoseksuāļu pārveidošanas terapiju, ar to kļūstot par pirmo tādu valsti pasaulē.

Šodien.  Tagad tiesības laulāties homoseksuāļiem ir 7 Eiropas padomes valstīs - Nīderlandē, Beļģijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Īslandē, Spānijā un Portugālē. Viendzimumu pāru laulības atļautas arī Kanādā, vairākās ASV pavalstīs, Dienvidāfrikā, Argentīnā un Meksikas galvaspilsētā Mehikā.
Vairāk nekā 80 valstīs par homoseksuālismu var piespriest cietumsodu, piemēram, Turkmēnijā, Zambijā, Tanzānijā.

Homoseksuālisms Latvijā. Interesanti, ka latviešu valodā nemaz nav vārda, kas apzīmētu homoseksuāļus vai homoseksuālismu. Tomēr nav tā, ka mūsu  senčiem pilnīgi nebūtu bijis priekšstata par anāla dzimumakta iespājamību, piemēram:
               Poļi manu kazu pisa,
               Pisa manu līgaviņu.
               Paldies teicu dieviņam, 
               Ka nepisa mani pašu.

1940.gada 26.novembrī stājās spēkā KPFSR kriminālkodekss, un tā 154a pants labprātīgus homoseksuālus sakarus starp vīriešiem sodīja ar kriminālatbildību.
1961.gadā Krievijas kriminālkodekss tika aizvietots ar Latvijas PSR kriminālkodeksu. Tajā 124.panta 1.daļa par labprātīgiem homoseksuāliem sakariem starp pilngadīgiem vīriešiem paredzēja sodu ar brīvības atņemšanu līdz 5 gadiem.
Padomju okupācijas laikā bija iegājies homoseksuālus vīriešus saukt par "zilajiem," kas bija gandrī burtisks tulkojums no krievu valodas - goluboj - "gaiši zilas."
Kā liecina intervijas ar Latvijas homoseksuāļiem, padomju okupācijas laikā milicijas struktūrās pastāvēja amati, kuru veicēju atsevišķs uzdevums bija nodarboties ar homoseksuāļu uzskaiti un veidot "zilo" personu kartotēku. Bieži vien šādi cilvēki tika šantažēti un savervēti kā ziņotāji.
1992.gada 5.februārī LR Augstākā padome pieņēma likumu "Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas kriminālkodeksā." Likums stājās spēkā 1992.gada 1.martā, un no šī datuma labprātīgi homoseksuāli sakari starp pilngadīgiem vīriešiem nav krimināli sodāmi.
Reģistrēt partnerattiecības un laulības homoseksuāļiem Latvijā nav atļauts. Tieši pretēji - 2005.gadā pēc Latvijas Pirmās partijas ierosinājuma tika veikti grozījumi Satversmes 110.pantā, kas nosaka, ka "valsts aizsarga un atbalsta laulību - savienību starp vīrieti un sievieti." 

Tagad mēģina Latvijā iedzīvināt Rietumeiropas "vērtības," kā piemēram, piedāvā pederastus dēvēt par gejiem. Šis termins nācis no angļu valodas frāzes Good as you saīsinājuma, tātad - "tikpat labs kā tu pats," kas, protams, nav tiesa.

Slaveni homoseksuāļi. Hanss Kristians Andersens, Oskars Vailds, Pēteris Čaikovskis, Eltons Džons, Leonards no Vinčas.

Francija. 2012.gada maijā par Francijas prezidentu ievēlētais sociālists Fransuā Olands savā priekšvēlēšanu programmā solīja panākt viendzimuma sakaru pasludināšanu par laulību. Mēģinājumi to realizēt izsauca plašus protestus sabiedrībā. Kulminācija bija 2013.gada 13.janvāra demonstrācija, kad Parīzes centrā sapulcējās 340-800 tūkstoši protestētāju. Nacionālā asambleja tomēr pieņēma šo likumu.

Indija. Pirms 157 gadiem (tagad 2018.g.)britu koloniālajā laikā Indijā tika ieviests likums, kas pederastiju sodīja ar 10 gadiem cietumā.
2013.gadā vēl tika pieņemts spriedums, ar kuru koloniālais likums tika saglabats.
Pēdējā laikā tādas apsūdzības izvirzīja reti, līdz 2018.gada6.septembrī Augstākā tiesa paziņoja, ka pederastija un lesbisms vairs nebus krimināli sodāmi.

Īrija. Līdz 1993.gadam homoseksualitāte bija nelikumīga.
2010.gadā pieņēma Parnerattiecību likumu, kas ļāva viendzimuma pāriem reģistrēt kopdzīvi.
2013.gadā valdība vienojās par referendumu par attiecīgiem grozījumiem kostitūcijā.
2013.gada aprīlī Francijas parlaments ar 321 balsi "par" un 225 balsīm "pret" pie'ņēma likumu par viendzimumu "laulībām," un homoseksuāļiem piešķīra tiesības adoptēt bērnus. Tā francija kļuva par 14. tādu valsti pasaulē. 
2015.gada 22.maijā notika referendums, kurā īri legalizēja viendzimuma laulības, tādejādi kļūdami pasaulē par pirmo valsti, kas šādu jautājumu izlēmuši referendumā. Jau martā Īrijas parlamenta apakšpalāta ar 164 balsīm "par" un tikai 2 balsīm "pret" pieņema konstitūcijas grozījumus. 
2015.gada 16.novembrī stājās spēkā likums, kas legalizē viendzimuma "laulības."

Nāvessods par homoseksuālismu:
Mauritānija
Saūda Arābija.
Sudāna.
Irāna.
Nigērija (atsevišķās valsts daļās).
Somālija.

Āfrika. 38 no 55 valstīm ir spekā likumi, kas aizliedz viendzimumu sakarus.
Uganda. 2014.gadā stājies spēkā likums pret homoseksuāļiem, par to var draudēt pat mūža ieslodzījums.

Pederastija un Vatikāns. Pāvests Francisks atbalstīja priekšlikumus, kas paredzēja pielaidīgāku atieksmi pret "zilajiem," taču Vatikāna sinode to 2014.gada oktobrī noraidīja.

Saites.
Bioloģija.