Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Sekss, dzimumakts, pārošanās

Dzimumtieksme.

Tā saistīta ar iemīlēšanos, kas ir ķīmija - sākotnējā tās fāzē organisms izstrādā amfetamīnam līdzīgu vielu, kas izraisa eiforiju. Tai seko pieķeršanās fāze ar endorfīna izstrādi, kas nodrošina drošības izjūtu un mieru. Tātad vēlme būt kopā ar kādu ir ķīmiski iebūvēta cilvēkā.

Vārds "sekss" izdomāts tikai 1382.gadā.

Senās reliģijas uzskata, ka sekss ir dieva dāvana.
"Persika zars." Senindiešu traktāts. "Dvēseļu tiekšanās vienai pēc otras rada draudzību. Prātu tiekšanās vienam pret otru rada cieņu, bet ķermeņu tiekšanās - kaisli. Un tikai visu triju tiekšanos apvienojums rada mīlestību."
Senindiešu mīlas tehnikas traktāts apgalvo: ja esat sasnieguši spēju mīlēties patiesi atbrīvoti, jums pietiks pat ar vienu reizi, lai aizdegtā liesma jūs sildītu mēnešiem.

Interesanti, ka vienīgie dzīvnieki, kas mīlējas prieka pēc, neskaitot cilvēkus, ir delfīni.

Vissenākais sekss. Austrālijā uzieta haizivjveidīgo mugurkaulnieku fosīlija Incisoscutum ritchiei, kas liecina, ka olšūna mātītes organismā apaugļota jau 365 miljonu gadu atpakaļ – augšdevona laikmetā. Zivs ķermenī bija ap 5 cm garš embrijs. Paleontologi ir pārliecināti, ka senais muguraulnieks apaugļots tāpat kā mūsdienu zīdītāj. Dzīvniekam bijušas dīvainas iegurņa spuras, kas, kā uzskata, kalpojušas, lai satvertu seksa partneri. Tā tas ir mūsdienu haizivīm. Senā zivs piederēja placodermu grupai.
Atradums zinātnieku rokās nonāca XX gs. 80.gados. Sākotnēji uzskatīja, ka kauliņi ir lielās zivs vakariņas, taču pavisam nesen tās pārbaudīja vēlreiz un pamanīja, ka tas ir embrijs.
Līdz tam tika dmāts, ka primitīvās zivis izmantoja senāku vairošanās mehānismu, kad sperma un olšūna satiekas ūdenī ārpus zivs organisma.

Raksti.
Kāpēc zivis izvairās no atšķirīgiem partneriem.

Sites.
Bioloģija.
Sekss ar Atnācējiem.