Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Atnācēji

Ar apzīmējumu "Atnācēji" mēģinām apzīmēt visas tās ārpus Zemes un ārpus mūsu materiālās pasaules cēlušās radības, kas, iespējams, kaut kādā veidā nonāk, nonākušas vai cenšas nonākt mūsu pasaulē. 

Pie tām varētu pieskaitīt citplanētiešus, garu pasaules iemītniekus un pat spokus. Anglosakšu pasaulē tos apzīmē ar vārdu aliens - "svešie," no kā cēlies arī mūsu portāla nosaukums aliens.lv.

Šodien eksistē vairākas Atnācēju klasifikācijas, kas mēģina veikt neveicamo un klasificēt neklasificējamo. Tāpat, iespējams, daudzkārt šos Citpasauļu iemītniekus izdevies fiksēt fotogrāfijās. Lieku reiz tikai atgādinām, ka šo radību izcelsme, uzvedība un plāni ir tik neizprotami, ka izvirzītas visdažādākās versijas par tiem.

Hipotēzes.
1. Citplanētieši. 
2. Garu pasaules iemītnieki. Visai iespējams,ka tās ir radības, kas reizumis iespiežas mūsu materiālajā pasaulē no paralēlās vai paralēlajām pasaulēm. Nolaupīsanu gadījumos, piemēram, vispār kontakts notiekot ar astrālajām projekcijām astrālajā līmenī. Astrālās pasaules iemītnieki spējīgi pieņemt jekuru formu un izskatu, tamdēļ kļūst gandrīz vai bezjēdzīga jebkāda to klasifikācija. Tādēļ tie var pieņem Pelēša, Ziemeļnieka, Fatimas brīnuma vai kauču Preslija un Mikimauša izskatu. Tomer, lai gan tie ir astrālie iemītnieki un gari, tomēr fiziskajā pasaulē tie ir spējīgi izraisīt fiziskus efektus - gan tieši, gan pastarpināti. Piemērs tam ir poltergeists, kura daba un mehānisms nav izprasti vēl šodien.

Saites.
Atnācēju klasifikācijas.
Atnācēju fotoattēli.
Ufoloģija.