Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Hjūms, Daniēls (1833.-1886.g.)

Šis skots atzīts par visu laiku slavenāko mediju. Viņa spējas bijušas izcilas, Hjūms spēja arī levitēt

Hjūms un levitācija. Aculiecinieki fiksējuši vismaz 100 viņa levitācijas. Kā tāds apbraukāja ar priekšnesumiem daudzas Eiropas valstis, visur izsaucot vētrainu sajūsmu.
1868.gada 16.oktobrī žurnālistu klātbūtnē viņš nogūlies zemē, kā pūka pacēlies gaisā, izlidojis pa atvērto logu, bet pa blakus logu ielidojis atpakaļ. Notikums norisinājās vienā no mājas augšstāviem – vairāk kā 20 m augstumā.
Divas reizes Hjūms ieradās Krievijā. 1872.gadā viņs noturēja vairākus seansus Pēterpils universitātes profesoru Butļerova (Бутлеров) un Vāgnera (Вагнер) priekšā. Hjūma lidojumu bija iespēja novērot arī pazīstamajam krievu dzejniekam A.Tolstojam (А.К.Толстой), kas to raksturoja kā kaut ko pilnīgi neiespējamu: „Hjūms pacelās gaisā. Kad viņš karājās virs mums, es ar rokām varēju aptvert viņa kājas.”
Pats Hjūms savas sajūtas aprakstīja tā: „Kā likums, mani ceļ perpendikulāri augšup. Rokas es bieži vien sajūtu kā sasaistītas, tās izstiepjas augšup virs manas galvas tā, it kā es censtos satvert to neredzamo spēku, kas mani lēni ceļ virs grīdas.”
Vēl: „Šo pacelšanos laikā manas kājas it kā piepildās ar elektrību. Rokas, kas mani pieturētu, es nejūtu. Nejutu nekādu baiļu, lai gan sapratu, ka nokrītot no pagriestes, es nokļūtu lielās briesmās. Pie griestiem es spēju atrasties 4-5 minūtes. Tikai vienu reizi tas notika dienas gaismā, citi gadījumi notika gāzes radziņu gaismā.”

Saites.
Levitācija un levitanti.