Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Hidroponikas metode

Elementu pārvēršanās dabā.

Ģeologi ir pārliecināti, ka ķīmisko elementu pārvēršanās norisinās arī nedzīvajā dabā. Saskaņā ar Urālu ģeologa P.Koroļkova teikto, gandrīz visas rūdu rašanās vietas radušās pastāvīgas elementu pārvēršanās rezultātā. To skaitā ietilpst arī slavenās zelta atradnes Dienvidāfrikā, kurās jau vairāk kā pusgadsimtu iegūst 40% visas pasaules zelta.
„Zelts aug zem zemes,” - tā teica senatnē. Daži zeltrači tam tic arī šodien. Viņi uzskata, ja pēc daudziem gadiem nokāps pamestā šahtā, kur kādreiz iegūts zelts, tur atkal varēs atrast zeltu.
Arī Leonardo da Vinči atzīmējis šo parādību: „Uzmanīgi paskatieties uz zelta atzarojumiem, un jūs ieraudzīsiet to galos jaunu atzarojumu asnus.”

Hidroponikas metode. 
J.Berceliuss. Šis slavenais zviedru ķīmiķis audzēja salātus stikla drumslās, izmantojot hidroponikas metodi, saknēm pievadot tikai destilētu ūdeni. Kad viņš augus sadedzināja un analizēja atlikušo pelnu sastāvu, sēra daudzums tajos izrādījās divreiz lielāks nekā sēklās.
C.Kervrāns. Arī audzēja ar hidroponikas metodi auzas. Viņš atklāja, ka pēc dažām nedēļām kalcija saturs vārpās pieaug 4–7 reizes, kaut gan šķīdumā vai gaisā tāda daudzuma kalcija nevarēja būt.
D.Bertrāns. Šis franču profesors vairāk kā 20 gadu veltīja analoģiskiem pētījumiem un nonāca pie apbrīnojama secinājuma: „Rodas iespaids, ka augiem ir zināms senais alķīmiķu noslēpums. Viņi mūsu acu priekšā pārveido elementus!”
Līdzīgu parādību eksperimenta gaitā atklāja arī vistām. Tās baroja ar auzām, kas saturēja noteiktu kalcija daudzumu. Pētāmo vistu olu čaumalās kalcija bija daudz vairāk. Pat no šīm olām izšķīlušajos cāļos kalcija saturs bija augstāks par gaidāmo.  

Saites.
Ķīmija.