Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Izredzētība, žīdu

Žīdu tautas izredzētība.
„... Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs, kas jūs izraudzījis no visām citām tautām.” (no 3.Moz.20:24) un „Un esiet Man svēti, jo Es, Tas Kungs, esmu svēts un Es esmu jūs izraudzījis no tautām, lai jūs Man piederat” (3.Moz.20:26).
Vispār jāsaka, ka pati kādas tauta izredzētības ideja ir visai dīvaina. Vai tiešām mēs spējam nopietni iedomāties, ka Lielais Radītājs, kas izveidojis miljardiem zvaigžņu sistēmu un planētu, lolo kaut kādus īpašu plānus sakarā ar kādu nelielu skrandaiņu bariņu, klīstošu pa tuksnesi no vienas akas līdz otrai? 

"Pirmdzimtie ir Ādams, Ieva un, pēc laika - Jēzus. Kad no pirmo divu pēctečiem nebija jēgas, izredzēja vienu tautu. Kad nebija jēgas, to atmeta - 30-tais gads." /Golems/  
""Izredzētība" tika dota ar nosacījumu: ne fiziski, ne garīgi nejaukties ar citām tautām.Tātad ar mutāciju programmu. Par visu jāmaksā." /Golems/

Žīdu fizika. Par teorētisko fiziku pasaulē pietūks vietas.
Viens fragments: PSRS ūdeņraž bumba: Jakovs Zeļdovičs. Vitālijs Ginsburgs. Igors Tamms. Jevgeņijs Ļivšics. Īzaks Pomerančuks. Īzaks Halatņikovs. Zahars Beļinskis. Jakovs Alperts. Boriss Gelikmans. Andrējs Saharovs.
Visa ASV fizika balstās uz Austrijā, Vācijā, Ungārijā, Polijā dzimušajiem.
Igora Šuvajeva "Dzīļu psihloģija." Reiz sāku uz titullapas izrakstīt: Freids, Adlers, Kahane, Grāfs, Brills, Meijers, Gulparcers, Openheims, Furtmillers, Veksbergs, Birnbaums u.t.t. Līdz grāmatas pusei 88 uzvārdi izredzēto. Veca anekdote: Kāpēc vairs nerodas jaunas anekdotes? Tāpēc, ka visi aizbraukuši uz Izraēlu. 

Žīdi paši ir pētījuši un noskaidrojuši, ka viņu intektuālās spējas lielā mērā saistās ar tuvas asinsradniecības izraisītām mutācijām. Tātad, līdz ar efektiem nāk arī defekti. Psihiskas saslimšanas to skaitā. Procentuāli žīdu vidū ir daudz vairāk trako māju pacientu nekā citām tautām. Tāpēc arī psiholoģijā tik daudz žīdu vārdu - cenšās tikt skaidrībā ar saviem personīgajiem dēmoniem. Kā Freids piemēram.
Fizikā žīdi šo to ir sasnieguši, taču fizikas zinātni viņi nav izveidojuši. Arī šodien, ja lasām par jaunākajiem fizikas atklājumiem, tad viņu uzvārdi tur nedominē.
Vislabāk manuprāt žīdiem izdodas graujošu kustību organizēšana (praktiski visas sociālrevolucionārās cariskās Krievijas partijas), visa veida augļošanas pasākumi un mūzikas interpretācija (izpildītāji). Komponistu turpretī viņu vidū ir maz, lai gan, tie, kas ir - ir ļoti labi, kā Mendelsons, piemēram.
Galvenais - nepārspīlēt un vienlaikus pārlieku nenoniecināt žīdu lomu vēsturē, politikā un kultūrā. /Valters/ 

Saites.
Semīti.