Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Rokfelleri

Viena no pasaules bagātākajām ģimenēm. Tiem ir akcijas Federālo rezervju sistēmā. Gluži vai smieklīgi, bet to pārstāvji nav atrodami pasaules bagātāko cilvēku sarakstos.

Rokfellers Džons Deivisons (1839.-1937.g.) — naftas magnāts, kas no­dibināja vienu no ASV lielākajām korporācijām — Standard Oil. 1916.gada 29.septembbrī New York Times nosauca Džonu Deivisonu Rokfelleru par pirmo miljardieri pasaulē. Viņa ienākumi sasniedza 1,53% no ASV IKP, kas ir vēl nepārspēts rekords. Viņu joprojām vēl uzskata par vienu no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē. Dž.D.Rokfellers bija dāsns mākslas atbalstītājs, bet vismaz 1/4 bagātības ziedoja medicīnas attīstībai. Tā piemēram, latviešu izcilākais mediķis profesors 1925. un 1926.gadā kā Rokfellera fonda stipendiāts papildināja zināšanas ASV un Anglijā.

Miljardieris Laurenss Rokfellers (Laurance Rockefeller) izteicis t.s. Rokfellera iniciatīvu.

Rokfelleri un Trīspusējā padome. Pirmo reizi ar Trīspusējās komisijas izveidi Z.Bžezinskis nāca klajā "Bilderbergas" grupas tiksanās reizē Beļģijā 1972.gada pavasarī. Tikšanās, kurā vajadzēja organizēt komisiju, notika 1972.gada jūlijā (Deivida?) Rokfellera īpašumā netālu no Taritaunas, Ņujorkā. Komisija oficiāli tika nodibināta 1973.gada 1.jūlijā un Deivids Rokfellers kļuva par tās priekšsēdētāju. Bžezinskis tika ievēlēts par Ziemeļamerikas direktoru-dibinātāju. Komisijas darbu finansē Brāļu Rofelleru fonds, Forda fonds (Ford Fondation) un kompānijas Time Warner, Exxon, General Motors, Wells Fargo, Texas Instruments.