Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

NLO novērojumi XXI gadsimtā

Francijas NLO datnes. Nupat nesen Francija kļuvusi par pirmo valsti, publiskojusi savu datņu saturu, kas savāktas par NLO. Publicēti vairāk nekā 1600 NLO novērošanas gadījumu apraksti pēdējo 50 gadu laikā. Tie ir visi gadījumi: sākot ar viegli apstrīdamiem līdz pat tādiem, kas mulsina pat visskeptiskākos zinātniekus. „Šī ir pirmā tāda lapa pasaulē,” paziņoja aeronautikas inženieris Žaks Patenē, kas vada „Neidentificētu lidojošu fenomenu” izpētes biroju.
No 1600 lietām, kas reģistrētas kopš 1954.gada, gandrūiz 25% klasificētas kā „D” grupas lietas, t.i. lietas, kurās bijusi saskarsme ar kaut ko patiesi reālu un neizskaidrojamu.
Lapas adrese: www.cnes.fr/web/4461-geipan.php

2008.gads.
Bulgāru šķīvis.
2008.gada 30.novembra rītā kāds no krievu TV kanāliem demonstrēja kadrus, kas ar mobīlo tālruni uzņemti Bulgārijā. Filmētāji bijuši krievu tūristi. Kadros redzams diskveidīgs objekts, kas, visai ilgi karājies gaisā blakus daudzstāvu mājai, bez kādas ātruma uzņemšanas pēkšņi milzīgā ātrumā šaujas pa kreisi un pazūd no redzes lauka. Cilvēki no blakus esošās daudzdzīvokļu mājas apgalvo, ka "šķīvis" esot karājies tik tuvu viņu logiem, ka viņi redzējuši tajā iekšā cilvēkus, vai tiem līdzīgas būtnes.

Tikmēr pie jaunievēlētā ASV prezidenta Baraka Obamas vērsušies ASV ufologi ar lūgumu atslepenot informāciju par NLO. Pēc The Daily Mail ziņām tāda satura vēstuli viņam uzrakstījusi Politisko akciju komiteja, kas prasa "noņemt sešus gadu desmitus eksistējošo embargo uz informāciju par Atnācēju klātbūtni."

2010.gads.
2010.gadā Denveras (ASV) iedzīvotāji balsoja referendumā par to vai izveidot īpašu komisiju, lai sagatavotu iedzīvotājus kontaktam ar Atnācējiem. Priekšlikums neguva denveriešu vairākuma atbalstu. 

2014.gads.
13.jūlijs. Airbuss A320 virs Hītrovas lidostas Londonā gandrīz sadūries ar NLO, tuvāk - šeit.

Raksti.
Iesūtītie NLO novērojumi (2007.-2012.g.).

Saites.
NLO novērojumi.