Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Ceļi

Omalas pāreja. Šis kalnu ceļš iekļauts pasaules 10 bīstamāko sarakstā.

ASV ceļu klasika - US1, SR1, un US66.
US1 - sākas Kīvestā un beidzas pie ASV-Kanādas robežas Mei(?)nas pavalstī.

Ceļš līdz Saulei. Montanas pavalstī ASV, Ledāju nacionālajā parkā. 80 km garš ceļš izcirsts klintīs - dēvēts par Ceļu līdz saulei. viens no skaistākajiem braucieniem pasaulē, arī bīstams. Īpaši skaists ir posms gar Raudošo sienu, kur pavasarī no klints gāžas ūdens straumes. Ceļš atvērts no maija līdz oktobrim, tas ved uz Logana pāreju.

12.lielceļš. Skaistāka satiksmes artērija ASV. Ta sākas Braisa knjona dabas prka austrumos un izmet 120 km loku pa roboto Kolorādas plakankalni, bet tad pa tā dēvētajām klinšu Lielajām kāpnēm nolaižas Lielajā kanjonā. Pa ceļam ir vecas apmetnes. 

66.ceļš. ASV. (US66) Esot leģendārs, savieno Čikāgu ar Losandželosu. Senākā šoseja, amerikāņi paši to sauc par "lielceļu māti." Oficiāli tas no 1985.gada ir izņemts no satiksmes un nav arī lielā daļā karšu -tādēļ daudzi posmi ir sliktā stāvoklī. Sākums Čikāgā un beigas Santamonikas piestātnē Kalifornijā.

101.ceļš. Gar Klusā okeāna piekraste, ārkārtīgi skaista apkārtne.

Panamerikas šoseja. Sātana līkums (Curva del Diablo) Peru. Šis ceļa posms pazīstams kā viens no bīstamākajiem valstī galvenokārt vējaino apstākļu dēļ. Augstā krasta, kā arī paisuma dēļ arī glābšanas operācijas šajā vietā ir apgrūtinātas.

DN7C kalnu ceļš Rumānijā. To kā visgleznaināko atzinuši raidījuma Top Gear veidotāji. Šis kalnu serpantīns tika uzbūvēts XX g. 70.gadu pirmaā pusē militārām vajadzībām pēc Čaušesku rīkojuma. Pa to var braukt ar tankiem. Šis 90 km garais autoceļš, kura augstums pārsniedz 2000 m vjl., ir atvērts no jūnija līdz septembrim - pārējā laikā tas ir aizsnidzis.

      "Ceļš uz nekurieni." ASV, Ņūmeksika.
      "Atnācēju šoseja." ASV. Ceļš blakus "Zonai-51," kura tuvumā novēro NLO.
      Ceļš Muromcevas (Муромцево) tuvumā. Iespējams, ģeopatogēna zona, Krievija, Omskas apgabals.
      Velna ceļš, Bolīvijas. Bolīvija, saukts par bīstamāko celu pasaulē.
      Velna ceļš, ASV. Cits nosaukums - Melnā spoka ceļš. ASV. Iespējama anomāla vieta, kur parādās spokains 1930.gadu limuzīns.
      Nāves ceļš. Krievija, Maskavas apgabals.
      Sievasmātes mēle. (Тещин Язык, дорога у Весточки) Krievija, Sahalīna.